Early Booking за Неа Флогита (01.07-02.09.2018)! 7 ноќевања во четирикреветен дуплекс апартман за термин по избор во Вила Минас + опција за автобуски превоз

РАСПРОДАДЕНО

Early Booking за Неа Флогита (01.07-02.09.2018)! 7 ноќевања во четирикреветен дуплекс апартман за термин по избор во Вила Минас + опција за автобуски превоз

Цена

24,490 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

24,490 ден.

Попуст

0%

Заштеда

0 ден.

Купени : 1

 • Лермонтова 3/6, Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 338 383

 • travel@grouper.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Понудата е по соба и вклучува 7 ноќевања во четирикреветен дуплекс апартман во термин по избор во Вила Минас, Неа Флогита + опција за автобуски превоз

 • Термин (01.07-08.07.2018), цена: 24 490 ден. (395 еур.)
 • Термин (08.07-15.07.2018), цена: 28 830 ден. (465 еур.)
 • Термин (15.07-22.07.2018), цена: 32 550 ден. (525 еур.)
 • Термин (22.07-29.07.2018), цена: 32 550 ден. (525 еур.)
 • Термин (29.07-05.08.2018), цена: 32 550 ден. (525 еур.)
 • Термин (05.08-12.08.2018), цена: 32 550 ден. (525 еур.)
 • Термин (12.08-19.08.2018), цена: 32 550 ден. (525 еур.)
 • Термин (19.08-26.08.2018), цена: 28 830 ден. (465 еур.)
 • Термин (26.08-02.09.2018), цена: 26 350 ден. (425 еур.)

Доплати:

 • Превоз за дете до 12 години, цена: 1.550 ден. (25 евра)
 • Превоз за возрасен, цена: 2170 ден. (35 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.07.2018 до 02.09.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да направите предрезервација во агенцијата
 • По купувањето на купонот потребно да се јавите во агенцијата да ја потврдите резервацијата
 • Преземањето на собите започнува најрано во 14 часот по локално време првиот ден, а напуштањето на истите е најдоцна до 9 часот по локално време последниот ден од аранжманот. Ненавременото напуштање на собите може да биде причина за нарушување на одморот и комодитетот на клиентите кои треба да влезат во студијата/ апартманите во следниот термин.
 • Во собите е дозволено сместување на лица согласно со бројот на легла, т.е. исклучиво на лицата кои се наведени во ваучерот издаден од агенцијата. Во случај на сместување на повеќе лица од дозволеното, агенцијата или локалниот партнер на истата го задржуваат правото да не ги примат лицата кои не се наведени во ваучерот или за истите да побараат соодветен финансиски надомест.
 • Тргнувањето од Скопје е во 3 часот наутро (на паркингот спроти хотел „Холидеј ин“) а состанок на групата е во 2:30 минути.Тргнувањето од Грција е од место и време кои се договараат со придружникот-пратител на групата.
 • Единствено е дозволено сместување на едно дете до 5,99 години над бројот на кревети во секое студио/ апартман
 • Вонсезонските цени се изразени по лице за пакет аранжман од 7,9,10 или 12 ноќевања и автобуски превоз, третото или четвртото легло се наплаќаат во целост од опцијата Доплата за 3то и 4то лице
 • Доплати:
 • Опција за превоз за дете до 12 години, цена: 1.550 ден. (25 евра)
 • Опција за превоз за возрасен, цена: 2170 ден. (35 еур)
 • Сите доплати се прават со купување на купон од соодветната опција
 • Доплата за такса за престој во зависност од бројот на ноќевања и категоријата на сместување (се плаќа директно во хотелот)
 • Задолжително патничко осигурување
 • Доколку не ги искористите купоните во предвидениот рок истите ја губат својата промотивна вредност и средствата не може да се рефундираат

Опис

Куќата Минас е лоцирана во мирен дел на Неа Флогита, на околу 100 метри оддалеченост од плажа - море. Големи, просторни четирикреветни дуплекс апартмани, со по две одвоени спални соби и одвоена трпезарија со комплетно опремена кујна, ТВ, клима, интернет.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ