Early Booking за Неа Флогита (02.09-01.10.2018)! 7, 10 или 12 ноќевања за термин по избор во Вила Минас + вклучен автобуски превоз

РАСПРОДАДЕНО

Early Booking за Неа Флогита (02.09-01.10.2018)! 7, 10 или 12 ноќевања за термин по избор во Вила Минас + вклучен автобуски превоз

Цена

9,860 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

10,956 ден..

Попуст

10%

Заштеда

1,096 ден..

 • Лермонтова 3/6, Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 338 383

 • simonovski@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува 7 ноќевања во четирикреветен дуплекс апартман во термин по избор во Вила Минас, Неа Флогита + вклучен автобуски превоз

 • 7 ноќевања - Термин (02.09-09.09.2018), цена: 10 956 ден. 9860 ден.
 • 10 ноќевања - Термин (09.09-19.09.2018), цена: 8889 ден. 8000 ден.
 • 12 ноќевања - Термин (19.09-01.10.2018), цена: 5444 ден. 4900 ден.

Доплати:

 • Доплата за 3то и 4то лице, цена: 2170 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.09.2018 до 01.10.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да направите предрезервација во агенцијата
 • По купувањето на купонот потребно да се јавите во агенцијата да ја потврдите резервацијата
 • Преземањето на собите започнува најрано во 14 часот по локално време првиот ден, а напуштањето на истите е најдоцна до 9 часот по локално време последниот ден од аранжманот. Ненавременото напуштање на собите може да биде причина за нарушување на одморот и комодитетот на клиентите кои треба да влезат во студијата/ апартманите во следниот термин.
 • Во собите е дозволено сместување на лица согласно со бројот на легла, т.е. исклучиво на лицата кои се наведени во ваучерот издаден од агенцијата. Во случај на сместување на повеќе лица од дозволеното, агенцијата или локалниот партнер на истата го задржуваат правото да не ги примат лицата кои не се наведени во ваучерот или за истите да побараат соодветен финансиски надомест.
 • Тргнувањето од Скопје е во 3 часот наутро (на паркингот спроти хотел „Холидеј ин“) а состанок на групата е во 2:30 минути.Тргнувањето од Грција е од место и време кои се договараат со придружникот-пратител на групата.
 • Единствено е дозволено сместување на едно дете до 5,99 години над бројот на кревети во секое студио/ апартман
 • Вонсезонските цени се изразени по лице за пакет аранжман од 7,9,10 или 12 ноќевања и автобуски превоз, третото или четвртото легло се наплаќаат во целост од опцијата Доплата за 3то и 4то лице
 • Доплати за 3то и 4то лице:
 • Доплата за 3то и 4то лице, цена: 2170 ден. (35 еур.)
 • Сите доплати се прават со купување на купон од соодветната опција
 • Доплата за такса за престој во зависност од бројот на ноќевања и категоријата на сместување (се плаќа директно во хотелот)
 • Задолжително патничко осигурување
 • Доколку не ги искористите купоните во предвидениот рок истите ја губат својата промотивна вредност и средствата не може да се рефундираат

Опис

Куќата Минас е лоцирана во мирен дел на Неа Флогита, на околу 100 метри оддалеченост од плажа - море. Големи, просторни четирикреветни дуплекс апартмани, со по две одвоени спални соби и одвоена трпезарија со комплетно опремена кујна, ТВ, клима, интернет.

 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ