Early Booking за Скиатос во Август! 7 ноќевања во Вила Pavlos Maria за термин по избор + вклучен автобуски превоз и карта за траект

РАСПРОДАДЕНО

Early Booking за Скиатос во Август! 7 ноќевања во Вила Pavlos Maria за термин по избор + вклучен автобуски превоз и карта за траект

Цена

15,438 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

15,438 ден.

Попуст

0%

Заштеда

0 ден.

 • Лермонтова 3/6, Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 338 383

 • travel@grouper.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува 7 ноќевања во Вила Pavlos Maria, Скиатос во термин по избор:

 • Термин (02.08-09.08.2018), цена: 18 538 ден.
 • Термин (09.08-16.08.2018), цена: 18 538 ден.
 • Термин (16.08-23.08.2018), цена: 18 538 ден.
 • Термин (23.08-30.08.2018), цена: 15 438 ден.

Доплата за 3 возрасен:

 • Термин (02.08-09.08.2018), цена: 12 976 ден.
 • Термин (09.08-16.08.2018), цена: 12 976 ден.
 • Термин (16.08-23.08.2018), цена: 12 976 ден.
 • Термин (23.08-30.08.2018), цена: 10 806 ден.

Доплата за дете до 11,99 год. (попустот важи за сместување со мин. 2 лица во соба):

 • Термин (02.08-09.08.2018), цена: 9269 ден.
 • Термин (09.08-16.08.2018), цена: 9269 ден.
 • Термин (16.08-23.08.2018), цена: 9269 ден.
 • Термин (23.08-30.08.2018), цена: 7719 ден.

Доплата за автобуски превоз:

 • За дете до 11.99 год., цена: 4030 ден. (65 еур.)
 • За возрасен, цена: 6820 ден. (110 еур.)

Во понудата е вклучено:

 • 7 ноќевања, сместување во двокреветно студио
 • Автобуски превоз: Скопје - Скиатос - Скопје
 • Повратна карта за траект 
 • Трансфер траект - вила - траект

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.08.2018 до 30.08.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да направите предрезервација во агенцијата
 • По купувањето на купонот потребно да се јавите во агенцијата да ја потврдите резервацијата
 • Во студио/апартман дозволено е сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител, со одобрение од сопственикот на објектот.
 • Сите доплати се прават со купување на купон од соодветната опција
 • Цените се дадени по лице за 7 ноќевања СО вклучен автобуски превоз.
 • Сместувањето е во двокреветно студио
 • Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 часот по локално време, а се напуштаат во 09:00 часот по локално време последниот ден
 • За 3то лице сместувањето е бесплатно, доплата само за автобуски превоз
 • За дете до 1.99 години сместувањето и автобускиот превоз се бесплатни 
 • Доплата за 3 возрасен:​
 • Термин (02.08-09.08.2018), цена: 12 976 ден.
 • Термин (09.08-16.08.2018), цена: 12 976 ден.
 • Термин (16.08-23.08.2018), цена: 12 976 ден.
 • Термин (23.08-30.08.2018), цена: 10 806 ден.
 • Доплата за дете до 11,99 год. (попустот важи за сместување со мин. 2 лица во соба)
 • Термин (02.08-09.08.2018), цена: 9269 ден.
 • Термин (09.08-16.08.2018), цена: 9269 ден.
 • Термин (16.08-23.08.2018), цена: 9269 ден.
 • Термин (23.08-30.08.2018), цена: 7719 ден.
 • Доплата за превоз:
 • Автобуски превоз за дете 02-11.99 год - 4030 ден. (65 еур.)
 • Автобуски превоз за возрасно лице - 6820 ден. (110 еур.)
 • Сите доплати се прават со купување на купон од соодветната опција
 • Во цената не е вклучено:
 • Доплата за такса за престој во зависност од бројот на ноќевања и категоријата на сместување (се плаќа директно во хотелот)
 • За ова патување потребен е валиден биометриски пасош и бел лист (виза не е потребна). Минимум важност на пасошот 90 дена
 • Доколку не ги искористите купоните во предвидениот рок истите ја губат својата промотивна вредност и средствата не може да се рефундираат

Опис

Вила Pavlos Maria се наоѓа во градот Скиатос оддалечена 500 метри од самиот центар, на 50 метри од море и на 1км до туристичката атракција Xanemos beach. Вилата има базен и прекрасно уреден двор. Секое студио поседува чајна кујна, две стандрадни легла, клима (во цена), купатило со туш кабина, фен, ТВ, тераса. Wi–Fi – бесплатно, миленичиња се дозволени, но исклучиво со претходна најава и потврда од вилата, бар на базен кој е на располагање на гостите. Бесплатен паркинг има во близина на вилата.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не тука.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање си појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.