Одмор во Полихроно, Халкидики (02.09 - 01.10.2018)! Аранжман од 7, 10 или 12 ноќевања за термин по избор во Вила Спанос + вклучен автобуски превоз

РАСПРОДАДЕНО

Одмор во Полихроно, Халкидики (02.09 - 01.10.2018)! Аранжман од 7, 10 или 12 ноќевања за термин по избор во Вила Спанос + вклучен автобуски превоз

Цена

4,900 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

4,900 ден..

Попуст

0%

Заштеда

0 ден..

 • ул. 8-ма Ударна Бригада бр.39 Скопје

 • 02 3232 130

 • travel@grouper.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 20:00 Саб: 09:00 - 15:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува аранжман во студио за 2 лица во термин по избор во Вила Спанос, Полихроно + вклучен автобуски превоз

 • 7 ноќевања - Термин (02.09-09.09.2018), цена: 9860 ден. (159 eur.)
 • 10 ноќевања - Термин (09.09-19.09.2018), цена: 8000 ден. (129 eur.)
 • 12 ноќевања - Термин (19.09-01.10.2018), цена: 4900 ден. (79 eur.)

Доплати:

 • Доплата за 3то и 4то лице, цена: 2170 ден. (35 eur.)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.09.2018 до 01.10.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да направите предрезервација во агенцијата
 • По купувањето на купонот потребно да се јавите во агенцијата да ја потврдите резервацијата
 • Преземањето на собите започнува најрано во 14 часот по локално време првиот ден, а напуштањето на истите е најдоцна до 9 часот по локално време последниот ден од аранжманот. Ненавременото напуштање на собите може да биде причина за нарушување на одморот и комодитетот на клиентите кои треба да влезат во студијата/ апартманите во следниот термин.
 • Во собите е дозволено сместување на лица согласно со бројот на легла, т.е. исклучиво на лицата кои се наведени во ваучерот издаден од агенцијата. Во случај на сместување на повеќе лица од дозволеното, агенцијата или локалниот партнер на истата го задржуваат правото да не ги примат лицата кои не се наведени во ваучерот или за истите да побараат соодветен финансиски надомест.
 • Тргнувањето од Скопје е во 3 часот наутро (на паркингот спроти хотел „Холидеј ин“) а состанок на групата е во 2:30 минути.Тргнувањето од Грција е од место и време кои се договараат со придружникот-пратител на групата.
 • Единствено е дозволено сместување на едно дете до 5,99 години над бројот на кревети во секое студио/ апартман
 • Вонсезонските цени се изразени по лице за пакет аранжман од 7, 10 или 12 ноќевања и автобуски превоз, третото легло се наплаќа во целост од опцијата Доплата за 3то и 4то лице
 • Доплати за 3то и 4то лице:
 • Доплата за 3то лице, цена: 2170 ден. (35 еур.)
 • Сите доплати се прават со купување на купон од соодветната опција
 • Доплата за такса за престој во зависност од бројот на ноќевања и категоријата на сместување (се плаќа директно во хотелот)
 • Задолжително патничко осигурување
 • Доколку не ги искористите купоните во предвидениот рок истите ја губат својата промотивна вредност и средствата не може да се рефундираат

Опис

1. Капацитет: 16 соби (8 на 1 кат + 8 на 2 кат), максимум 60 кревети
2. Оддалечост од море/ плажа: 150 метри
3. Структура: трикреветни и четворокреветни апартмани
4. Опис: 

 • Трикреветни: во првата (помала) просторија/ соба е сместен еден еднинечен кревет и мала, комплетно опремена кујна (одвоена), тоалет, и спална соба со француски кревет, тераса
 • Четирикреветни: во првата (помала) просторија/ соба е сместен еден единечен кревет и мала, комплетно опремена кујна, тоалет, и спална соба со еден француски + еден единечен кревет, тераса
 • Четирикреветни: во првата (помала) просторија/ соба се сместени кревети на спрат и мала, комплетно опремена кујна, тоалет, и спална соба со француски кревет, тераса
 • Четирикреветни(дуплекси): во првата просторија е сместена (мала) трпезарија и кујна, тоалет и две одвоени спални соби со француски кревети, тераса од двете соби

5. Забелешки: просторни соби, тераси со лимитиран поглед кон друг објект, сопствен паркинг, интернет, клима 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

zanetaqua

не знам кој попуст е ова, кога сите агенции ја нудат истата вила за иста цена како преку Групер http://iguana.com.mk/ponuda/leto-2018/kasandra-prv-krak/apartmani-spanos/ http://vesnatours.mk/%D0%B2%D0%B8%D0%BB%D0%B0-spanos-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%85%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%BE/ http://www.atlasplus.mk/aranzman/apartmani-spanos/

Член на Grouper од: 24-01-2011

zanetaqua

нели би требало Групер да има попусти, а не исти понуди. Ако сте само за реклама...ок, кажете да ве следам како за реклама

Член на Grouper од: 24-01-2011
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.