53 ја следат оваа компанија


- 26%

INTEX Гума детска во форма на палма 56590

800 ден.

590 ден.

Преостанато време

Опис

Карактеристики на производот:

  • Димензии: 1.17 m x 75 cm
  • Препорачана возраст: 1 – 2 години
  • Базен на надувување
  • Материјал: Винил
  • Конструирана со 2 воздушни комори за дополнителна безбедност и удобност

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.