За совршено обликувано тело! 48% попуст на гумен ластик за растегнување Revoflex Xtreme + бесплатна достава во вредност од 1500 ден. по цена од 779 ден.

РАСПРОДАДЕНО

За совршено обликувано тело! 48% попуст на гумен ластик за растегнување Revoflex Xtreme + бесплатна достава во вредност од 1500 ден. по цена од 779 ден.

Цена

779 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,500 ден.

Попуст

48%

Заштеда

721 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 18

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Гумен ластик за растегнување Revoflex Xtreme

 • Бесплатна достава

Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики на производот:

 • За секаков вид на стомачни вежби
 • Ги обликува сите типови на стомачни мускули
 • 6 нивоа на тренинг
 • Ги развива рацете, грбот, рамената, градите и стомачните со само едно движење
 • Асистирачка двонасочна технологија 
 • Компактен дизајн

Сетот вклучува:

 • x 1 гумен ластик за растегнување Revoflex Xtreme
 • Торба за носење
 • Прирачник со вежби
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ