47% попуст на гумен ластик за растегнување Revoflex Xtreme во вредност од 1500 ден. по цена од 799 ден.

РАСПРОДАДЕНО

47% попуст на гумен ластик за растегнување Revoflex Xtreme во вредност од 1500 ден. по цена од 799 ден.

Цена

799 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,500 ден.

Попуст

47%

Заштеда

701 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 2

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Гумен ластик за растегнување Revoflex Xtreme + бесплатна достава


Услови

 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Доколку сакате достава потребно е да купите купон за достава од следнава зделка ЛИНК
 • За купени производи во вредност од над 500 денари добивате бесплатна достава.
 • Производите за кои важи опцијата за бесплатна достава можете да ги видите на следниот ЛИНК
 • Доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • За секаков вид на стомачни вежби
 • Ги обликува сите типови на стомачни мускули
 • 6 нивоа на тренинг
 • Ги развива рацете, грбот, рамената, градите и стомачните со само едно движење
 • Асистирачка двонасочна технологија 
 • Компактен дизајн

Сетот вклучува:

 • x 1 гумен ластик за растегнување Revoflex Xtreme
 • Торба за носење
 • Прирачник со вежби
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.