Гумена ташна во боја и рачка избор

2000 ден.

990 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

1
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опции на понудата:

Ташна со плетена рачка - светло зелена боја 2,000 ден. 990 ден.
Ташна со плетена рачка - кафена боја 2,000 ден. 990 ден.
Рачка за гумена ташна - крем боја 500 ден. 199 ден.
Рачка за гумена ташна - бело -тиркизна боја 500 ден. 199 ден.
Рачка за гумена ташна - црна боја 500 ден. 199 ден.

Опис

Карактеристики на производот

Гумена ташна

 • Димензии: 40 x 29 x 10cm
 • Материјал: гума + плетена (конец) рачка
 • Можност за промена на рачката

Рачка за гумена ташна

 • Димензии: 73 x 3cm

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 3000 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.