50% попуст на голем пиштол на меки водени топчиња + мети за стрелање во вредност од 500 ден. по цена од 250 ден. + бесплатна достава

РАСПРОДАДЕНО

50% попуст на голем пиштол на меки водени топчиња + мети за стрелање во вредност од 500 ден. по цена од 250 ден. + бесплатна достава

Цена

250 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

500 ден.

Попуст

50%

Заштеда

250 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 1

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Голем пиштол на меки водени топчиња + мети за стрелање

*Производот не е наменет за деца под 3 години


Услови

 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Пиштол на мечи водени топчиња

Карактеристики на производот:

 • 1 пиштол 
 • 1 пакетче со муниција (меки топчиња)
 • 3 држачи за муниција
 • 2 мети за стрелање
 • 2 држачи за мета за стрелање
 • 100% нетоксичен и безбеден производ
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ