Летно уживање во Геракини, Халкидики (Јули-Август)! Ноќевање или ноќевање со појадок во сместување и термин по избор во Estelle Luxury Apartments & Suites

Цена од

13578 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Преостанато време

 • Epar.Od. Limenos-Gerakinis, Gerakini 631 00, Greece

  Одведи ме таму

  +3023710 53314

  [email protected]

Добивате

Понудата е за едно ноќевање за наем на сместување по избор

Опции на понудата:

BB ноќевање во Luxury Junior Suite (09.07-15.07.2023) (капацитет за 4 лица) 13,578 ден. (219 еур)
BB ноќевање во Luxury Suite Duplex (09.07-15.07.2023) (капацитет за 6 лица) 16,430 ден. (265 еур)
BB ноќевање во Luxury Junior Suite (16.07-25.07.2023) (капацитет за 4 лица) 15,686 ден. (253 еур)
BB ноќевање во Luxury Suite Duplex (16.07-25.07.2023) (капацитет за 6 лица) 18,538 ден. (299 еур)
BB ноќевање во Luxury Junior Suite (04.08-26.08.2023) (капацитет за 4 лица) 15,686 ден. (253 еур)
BB ноќевање во Luxury Suite Duplex (04.08-26.08.2023) (капацитет за 6 лица) 18,538 ден. (299 еур)
RO ноќевање во Luxury Junior Suite (09.07-15.07.2023) (капацитет за 4 лица) 12,152 ден. (196 еур)
RO ноќевање во Luxury Suite Duplex (09.07-15.07.2023) (капацитет за 6 лица) 14,260 ден. (230 еур)
RO ноќевање во Luxury Junior Suite (16.07-25.07.2023) (капацитет за 4 лица) 14,260 ден. (230 еур)
RO ноќевање во Luxury Suite Duplex (16.07-25.07.2023) (капацитет за 6 лица) 16,430 ден. (265 еур)
RO ноќевање во Luxury Junior Suite (04.08-26.08.2023) (капацитет за 4 лица) 14,260 ден. (230 еур)
RO ноќевање во Luxury Suite Duplex (04.08-26.08.2023) (капацитет за 6 лица) 16,430 ден. (265 еур)

Понудата е за едно ноќевање за наем на сместување по избор

*Потребно е да престојувате минимум 4 ноќевања за период од 09.07-15.07.2023 и 5 ноќевања за период од 16.07-25.07.2023 и од 04.08-26.08.2023

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.07.2023 до 26.08.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Сите доплати се прават директно во хотелот
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Понудата важи за сместување со исполнување на максималниот капацитет на собата
 • Потребно е да престојувате минимум 4 ноќевања за период од 09.07-15.07.2023 и 5 ноќевања за период од 16.07-25.07.2023 и од 04.08-26.08.2023
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Estelle Family Luxury Apartments & Suites е втора зграда на мал семеен бизнис. Пред околу една деценија e реновирана и созададена е зградата. Тоа е мал хотел од класичен тип со 15 соби. Одржувајќи ги традициите и нудејќи го нашето грчко гостопримство на сите гости од целиот свет, разбираме кои се потребите и барањата за одмор на секое семејствво. Ние комбинираме повеќе од 20 години искуство (кога се занимаваме со луѓе и семејства кои нè посетуваат и уживаат во времето со нашето семејство) со паметна технологија и употреба на нови материјали (еколошки) и многу грижа и љубов кон дизајнирајте место кое на семејствата им нуди удобен престој и релаксација.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.