17% попуст на Hama 00124003 FlashPen "Laeta" USB меморија 32GB + 2 години гаранција + бесплатна достава во вредност од 700 ден. по цена од 579 ден.

РАСПРОДАДЕНО

17% попуст на Hama 00124003 FlashPen "Laeta" USB меморија 32GB + 2 години гаранција + бесплатна достава во вредност од 700 ден. по цена од 579 ден.

Цена

579 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

700 ден.

Попуст

17%

Заштеда

121 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Hama 00124003 FlashPen "Laeta" USB меморија 32GB

 • Гаранција: 2 години
 • Бесплатна достава

За подетални карактеристики на производот погледнете подолу во делот ОПИС.


Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.05.2017 до 31.12.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Детални карактеристики на производот:

 • Hama 00124003 FlashPen "Laeta"
 • 32GB
 • USB 3.0
 • Data Transfer Rate: 40MB/s
 • Боја- кафеава
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ