img

- 16%

HAMACHI Електричен тротинет ET-A11 + 1 година гаранција

27500 ден.

22990 ден.

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Модел – HAMACHI ET-A11
 • Мотор: 350W
 • Предна/Задна кочница Електронска/Диск
 • Батерија – Литиумска 36V . 7.8 Ah
 • Конструкција – Алуминиум
 • Големина на тркала – 8.5″
 • Максимална брзина 25 km/h
 • Обсег со полна батерија – 25 km
 • Максимален нагиб на искачување – 15°
 • Носивост – 120 kg
 • Тежина – 12.5 kg
 • Има задни амортизери
 • Можност за приклучување на мобилна апликација
 • Тротинетот го има во две верзии: со перфорирани (полни гуми) и со гуми на надувување

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.