Уживајте во турски вкусови! 55% попуст на кафе по избор + десерт: трилече или сутлијаш во Harem Caffee во вредност од 130 ден. по цена од 59 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Уживајте во турски вкусови! 55% попуст на кафе по избор + десерт: трилече или сутлијаш во Harem Caffee во вредност од 130 ден. по цена од 59 ден.

Цена

59 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

130 ден.

Попуст

55%

Заштеда

71 ден.

Купени : 156

 • Стара Скопска Чаршија, Skopje, Macedonia (FYROM)

 • 075 488 666

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 00:00

Добивате

Кафе + десерт по избор

 • Достапни вкусови на кафе: еспресо, макијато, нескафе или традиционално турско кафе припремено на песок
 • Достапни десерти: трилече или сутлијаш

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.01.2018 до 17.03.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи за во ресторанот
 • Пожелна е претходна резервација на телефон 078 866 669 или 075 488 666.
 • Купонот не може да се користи во среда и сабота во периодот после 19 часот.

Опис

Дозволете си слатко уживање со традиционалните десерти и совршеното кафе подготвено во Harem Caffe, во прекрасниот амбиент на старата скопска чаршија.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ