Уживајте во автентични вкусови! 30% попуст на наргиле со вкус по избор + 5 турски чаеви во Harem Caffee во вредност од 450 ден. по цена од 315 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Уживајте во автентични вкусови! 30% попуст на наргиле со вкус по избор + 5 турски чаеви во Harem Caffee во вредност од 450 ден. по цена од 315 ден.

Цена

315 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

450 ден.

Попуст

30%

Заштеда

135 ден.

Купени : 14

 • Стара Скопска Чаршија, Skopje, Macedonia (FYROM)

 • 075 488 666

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 00:00

Добивате

Наргиле со вкус по избор + 5 турски чаеви

*Достапни вкусови на наргиле

 • Јаболко цимет
 • Диња
 • Лубеница
 • Зелена јаболка
 • Вишна
 • Кока Кола
 • Ред бул
 • Јагода
 • Ментол
 • Кафе
 • Тутун

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.01.2018 до 17.03.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи за во ресторанот
 • Пожелна е претходна резервација на телефон 078 866 669 или 075 488 666.
 • Купонот не може да се користи во среда и сабота во периодот после 19 часот.

Опис

Дегустирајте автентичен турски чај и некој од многуте неодоливи вкусови на наргиле во Harem Caffe – совршеното место за релаксација и уживање со пријателите, сместено во срцето на скопската чаршија.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ