Најдобри комбинации на пијалоци и слатки десерти во Harmony! До 56% попуст на кафе по избор + cookie или brownie или цеден сок по избор + carrot cake или вафла во Harmony Coffee, Bakery & Cocktails

Цена од

45 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

90 ден.

Попуст

50%

Заштеда

45 ден.

Купени: 212

 • Димитрие Чуповски 26/4-4А (спроти ЈБТ, до Dominos), Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070 307 641

Добивате

Опции на понудата:

Кафе по избор (макијато, еспресо, капучино) + cookie 90 ден. 45 ден.
Кафе по избор (макијато, еспресо, капучино) + brownie 110 ден. 55 ден.
Цеден сок по избор + carrot cake 190 ден. 99 ден.
Цеден сок по избор + вафла (нутела, банана, плазма) 270 ден. 129 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.11.2019 до 09.12.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи за во ресторанот, и за носење.

Опис

Уживајте во вкусните домашни квалитетни десерти.. Здраво, вкусно и секогаш свежо. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.