Недела на храна #СкопјеГурман! До 50% попуст на даска по избор: начос мезе даска или Hashtag даска во Hash Bar

РАСПРОДАДЕНО

Недела на храна #СкопјеГурман! До 50% попуст на даска по избор: начос мезе даска или Hashtag даска во Hash Bar

Цена

150 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

300 ден.

Попуст

50%

Заштеда

150 ден.

Купени : 15

 • Ул. Антоние Грубишиќ бр. 2, Скопје

 • 071 907 297

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 12:00 Саб-Нед: 09:00 - 12:00

Добивате

Даска по избор:

 • Начос мезе даска (тортиља чипс, црвено песто, ајдамер, чедар + три колоре кашкавал + сосови), цена: 300 ден. 150 ден.
 • Hashtag даска (бурито со пилешко, бурито со ракчиња, брускети со лосос, брускети со пршут), цена: 500 ден. 290 ден.

Опција Скопско 0.3l (1+1 гратис), цена: 100 ден.

*Доколку купите купон за Скопско пиво, добивате 1 Скопско гратис!

*Купонот за Скопско 1+1 гратис важи само доколку купите купон за храна од зделката!


Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.06.2018 до 15.07.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"
 • За секој купен купон за Скопско пиво, добивате 1 Скопско пиво гратис
 • Колку купони за пиво Скопско купите, толку пива гратис добивате
 • Купонот за Скопско 1+1 гратис важи само доколку купите купон за храна од зделката!

Опис

Уживајте во прекрасниот амбиент на Hash Bar!

Даска по избор:

 • Начос мезе даска (тортиља чипс, црвено песто, ајдамер, чедар + три колоре кашкавал + сосови)
 • Hashtag даска (бурито со пилешко, бурито со ракчиња, брускети со лосос, брускети со пршут)
Купи ја зделкава со Mastercard влези во следно извлекување и собери поени! Влези во игра тука!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.