Опуштете се и уживајте во Банско (Август)! До 12% попуст на пакет од 2 ноќевања со појадок, појадок и вечера или All Inclusive Light + користење на СПА центар во Hotel Maria Antoaneta 4*

Цена од

3720 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

4078 ден.

Попуст

9%

Заштеда

358 ден.

Добивате

Понудата е по лице за пакет ноќевања по избор

Опции на понудата:

2 BB ноќевања 4,078 ден. (66 еур)
3,720 ден. (60 еур)
2 HB+ ноќевања 4,884 ден. (79 еур)
4,340 ден. (70 еур)
2 All Inclusive Light ноќевања 5,664 ден. (91 еур)
4,960 ден. (80 еур)

Понудата е по лице и вклучува:

 • Пакет за едно лице, сместување во двокреветна, трокреветна или апартман, во зависност од бројот на гости и при максимална искористеност на собата
 • Соодветниот број на ноќевања врз основа на BB, All Inclusive Light или HB+ пакет
 • Користење на СПА центарот (сауна, парна бања, внатрешен затоплен базен, надворешен базен)
 • Фитнес
 • Интернет 
 • Паркинг

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.06.2023 до 31.08.2023
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail.
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот [email protected] со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Сместувањето е во двокреветна соба, трокреветна или апартман, во зависност од бројот на посетители и при максимална исполнетост на капацитетот на собата
 • За еднинечна соба се доплаќа 50 € на база BB, 55 € на база HB+ и за All Inc.ноќевање се доплаќа 60 €
 • За возрасно лице на дополнителен кревет се доплаќа 70% од цената на пакетот
 • За апартман се доплаќа 20 евра на ден. (при минимум 2 лица)
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Превозот не е вклучен во понудата!
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати (директно во хотелот):

 • За прво дете до 5.99 години сместувањето е бесплатно
 • За второ и трето дете до 5.99 год.се доплаќа 30% од цената на пакетот
 • За дете од 6 до 11.99 год. на дополнителен кревет за едно ноќевање се доплаќа 50% од цената на пакетот
 • За дете до 11.99 години на редовен кревет не се добива намалување 
 • За возрасно лице на дополнителен кревет се доплаќа 70% од цената на пакетот
 • За еднинечна соба се доплаќа 50 € на база BB, 55 € на база HB и за All Inc.ноќевање се доплаќа 60 €
 • За апартман се доплаќа 20 евра на ден. (при минимум 2 лица)
 • За домашно милениче се доплаќа 5 евра на ден
 • За изнајмување на СПА пешкир се доплаќа 3 евра (со депозит од 10 евра)
 • За изнајмување на СПА бањарка се доплаќа 5 евра (со депозит од 15 евра)
 • Бабешко креветче се доплаќа 3 евра на ден
 • Слободни паркинг места до исполнување на слободните капацитети (платен паркинг за 24 часа е 15 евра)

Опис

Хотелот Maria-Antoaneta Residence 4* е прекрасен хотел со четири ѕвезди на одлична локација во срцето на живописното Банско. Хотелот е идеален избор за фамилијарен одмор, скијање или пак романтичен викенд за двајца, во секој период од годината.

Хотелот нуди импресивна глетка кон Пирин планина. При прокетирањето на овој објект се внимавало на тоа секој прозорец и секоја тераса да претставува величенствена панорама кон планината. Хотелот располага со Спа центар – внатрешен базен, 2 сауни, парна бања, фитнес и масажен центар.

BB Програма

 • Појадок: 08:00 – 10:00 шведска маса или сет мени + кафе, чај, сок

НВ Програма +

 • Појадок: 08:00 – 10:00 шведска маса или сет мени + кафе, чај, сок
 • Вечера: 19:00 – 21:00 шведска маса или сет мени + неограничено пиво, бело и црвено наливно вино

All Inclusive Програма

 • Појадок: 08:00 – 10:00 шведска маса или сет мени + кафе, чај, сок
 • Ручек: 13:00 – 14:00 шведска маса или сет мени + кафе, чај, сок, пиво, бело и црвено наливно вино, бугарски алкохолни пијалоци - ракија, водка. 
 • Вечера: 19:00 – 21:00 шведска маса или сет мени + сок, пиво, бело и црвено наливно вино, бугарски алкохолни пијалоци - ракија, водка

*All Inclusive програмата може да се користи само во ресторанот. Изнесување на храна, пијалоци и прибор подлежи на санкции според редоследот на хотелот.

*Напомена: Доколу во хотелот има помалку од 30 гости, оброците се според сет менито на хотелот

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.