Уживајте во Банско (11.05 – 14.07.2019)! 30% попуст на ноќевање со појадок, појадок и вечера, појадок ручек и вечера или All Inclusive Light во двокреветна соба + користење на СПА центарот во St. George Ski & Holiday

Цена од

992 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1417 ден.

Попуст

30%

Заштеда

425 ден.

Купени: 148

Добивате

Понудата е по лице за ноќевање по избор

Опции на понудата:

BB ноќевање + СПА 1,417 ден. (23 еур)
992 ден. (16 еур)
HB ноќевање + СПА 1,860 ден. (30 еур)
1,302 ден. (21 еур)
FB ноќевање + СПА 2,214 ден. (36 еур)
1,550 ден. (25 еур)
Аll Inc Light ноќевање + СПА 2,480 ден. (40 еур)
1,736 ден. (28 еур)

Во понудата е вклучено:

 • HB/BB/FB/All Inclusive Light ноќевање по избор во двокреветна соба
 • Користење на СПА центарот (внатрешен базен, Финска сауна, ароматична сауна, парна бања, џакузи)
 • Wi-Fi
 • Фитнес
 • Детско катче
 • Туристичка такса и данок

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.05.2019 до 14.07.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон.
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа.
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Сместувањето е во двокреветна соба, при максимална исполнетост на капацитетите
 • За деца до 5.99 год. сместувањето е бесплатно
 • За минимум три возрасни лица, хотелот обезбедува сместување во апартман без доплата
 • Доплати:
 • За деца од 6 до 14.99 год. на дополнителен кревет се доплаќа 6 евра за BB ноќевање и 11 евра за HB ноќевање, 13 евра FB ноќевање или 14 евра All Inclusive Light
 • За второ дете од 6 до 14,99 години, сместено на дополнителен кревет е бесплатно
 • За трето возрасно лице на дополнителен кревет се доплаќа 11 евра за BB ноќевање, 16 евра за HB ноќевање, 18 евра FB ноќевање или 21 евра All Inclusive Light
 • За студио се доплаќа 3 евра по лице за едно ноќевање, а за еднособен апартман се доплаќа 6 евра по лице за едно ноќевање
 • За едно возрасно лице во двокреветна соба се доплаќа 13 евра за едно ноќевање
 • Сите доплати се прават директно во хотелот
 • Во зависност од бројот на лица кои престојуваат заедно, сместувањето може да биде во двокреветна соба, студио или апартман.
 • Капацитетот на студиото е 2+1 (минимум двајца возрасни, максимум 2+1), а капацитетот на апартманот е 2+2 (минимум двајца возрасни, максимум 2+2)
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Доколу во хотелот има помалку од 20 гости, оброците се според менито на хотелот
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на периодот истиот пропаѓа и средствата не можат да се рефундираат

Опис

Хотелот St. George Ski & Holiday во Банско и луксузен хотел кој располага со двокреветни соби, студија и апартмани. Ентериерот на сместувањето се одликува со раскошен стил кој ги спојува традиционалното и модерното. Сместен во срцето на Банско овој хотел ќе ги задоволи сите ваши желби и потреби како гости и ќе ви овозможи да уживате во неговиот луксуз, а воедно и во убавините на природата која го опкружува.

За деца: детски базен, детска соба, бесплатно користење на базен со минерална вода, парна бања, арома сауна, џакузи, сауна, интернет.

All inclusive Light пакетот вклучува:

All Inclusive Light програма

 • 08:00 - 10.00 ч. - Појадок на шведска  маса, кафе, чај, сок, безалкохолни пијалоци од  машина, вода.
 • 12:00 - 13:30 ч. - Ручек на шведска маса, вода, сок, безалкохолни пијалоци машина, наливно вино - бело и црвено.  Можност за други алкохолни пијалоци со доплата
 • 16:00 - 16:30 ч. - Ужина - пица, сендвичи, бисквити и колачи, кафе, чај. Можност за други алкохолни пијалоци со доплата
 • 19.00 - 21:00 ч. - Вечера на шведска маса, вода, сок, безалкохолни пијалоци од машина, наливно вино - бело и црвено. Можност за други алкохолни пијалоци со доплата
 • Сите пијалоци во лоби барот се плаќаат.
 • Кај помалку од 20 луѓе, хотелот го задржува правото да ги менува часовите на оброците, како и да сервира по претходно поставено мени.
 • За децата: детско столче во ресторанот.
 • Бесплатно користење на СПА центарот (базен со минерална вода, парна бања, финска сауна и арома сауна, хлороводородна соба со термални лежалки, џакузи), фитнес, детска катче за играње, интернет пристап, паркинг, туристичка такса.

* Странски пијалоци и коктели не се вклучени во понудата и се наплаќаат дополнително

* Сите пијалоци во лоби барот се наплаќаат дополнително

За компанијата

Хотелот St. George Ski & Holiday во Банско и луксузен хотел кој располага со двокреветни соби, студија и апартмани. Ентериерот на сместувањето се одликува со раскошен стил кој ги спојува традиционалното и модерното. Сместен во срцето на Банско овој хотел ќе ги задоволи сите ваши желби и потреби како гости и ќе ви овозможи да уживате во неговиот луксуз, а воедно и во убавините на природата која го опкружува.

За деца: детски базен, детски соба. бесплатно користење на базен со минерална вода, парна бања, арома сауна, џакузи, сауна, интернет.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.