Уживајте во во Маврово (Март)! До 22% попуст на ноќевање за двајца со појадок и вечера или пакет од три ноќевања + користење на СПА во Хотел Спорт

img

Цена од

5790 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

6820 ден.

Попуст

15%

Заштеда

1030 ден.

Купени: 6

Добивате

Опции на понудата:

HB ноќевање за две лица (недела-четврток) 6,820 ден. (110 еур)
5,790 ден. (93 еур)
HB ноќевање за две лица (петок-сабота) 9,300 ден. (150 еур)
7,890 ден. (127 еур)
3 HB ноќевања за едно лице во двокреветна соба (недела-четврток) 10,230 ден. (165 еур)
7,990 ден. (129 еур)

*Со ваучерот добивате 10% попуст на ски карти во Ски центар Маврово

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања за викенд (Петок-Сабота)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.02.2023 до 31.03.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон на [email protected] или на 042 489 002.
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа.
  По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • За дете до 6 години ноќевањето е бесплатно.
 • Деца од 6 до 12 години плаќаат 50% од сумата за едно возрасно лице, со минимум 2 возрасни лица во соба.
 • Деца над 12 години се сметаат за возрасни.
 • Трет возрасен плаќа 40% попуст од сумата за едно возрасно лице, со минимум 2 возрасни лица во соба.
 • Со ваучерот добивате 10% попуст на ски карти во Ски центар Маврово
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања (Петок-Сабота)
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Доколку не го искористите купонот до истекот на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.
 • Задолжителна доплата од 70 ден. по лице директно во сместувањето.

Опис

Хотелот Спорт е лоциран веднаш до Спортскиот центар и паркингот на Ски центарот Маврово. Во хотелот Спорт ви нудиме можност да патувате низ времето и да ѕирнете во целата историја на спортисти и скијачи што некогаш, дошле во Маврово. Најстарите од нив датираат од 1974 година, па до денес. Хотелот Спорт е удобен мал дом со топла планинска атмосфера, камин и лоби-бар за вашето вечерно уживање.

Ски Центарот Ви нуди разновидни активности во текот на зимскиот период, зошто да не се одморите од скијањето и да се релаксирате во надворешен затоплен базен додека ја гледате снежната идила околу Вас.

Се гледаме во Маврово!

За компанијата

Една од најубавите планински долини, Маврово, заедно со езерото и планината Бистра, се наоѓа во западниот дел на Македонија, на само еден час возење од главниот град Скопје. Мистериозно и романтично, засолнет од високите ридови на планината Кораб, Мавровскиот регион бил познат низ вековите, по гостопримството на познатите гостилници во минатото, а денес по скијачкиот центар.

Хотел Спорт располага со:

 • Ресторан
 • Лоби бар
 • Надворешен базен со топла вода
 • Сауна

Тука домашните миленици се добредојдени!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.