Пролетен одмор во Банско (30.03. - 10.04.2017)! 40% попуст на пакет ноќевања со појадок и вечера по избор + користење на сауна во "Holiday Group Bansko Hotel"

РАСПРОДАДЕНО

Пролетен одмор во Банско (30.03. - 10.04.2017)! 40% попуст на пакет ноќевања со појадок и вечера по избор + користење на сауна во "Holiday Group Bansko Hotel"

Цена

3,410 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

5,683 ден.

Попуст

40%

Заштеда

2,273 ден.

 • ул. Банско, Bulgaria (България), 2770

 • +359 749 885 75, +359 749 885 73; +359 896 316 575

 • holidaygroup1@abv.bg

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува ноќевања со појадок и вечера во двокреветна соба:

 • 2 HB ноќевања (двокреветна соба), цена: 5683 ден. (92 еур) 3410 ден. (55 еур)
 • 3 HB ноќевања (двокреветна соба), цена: 8163 ден. (132 еур) 4898 ден. (79 еур)

Понудата вклучува:

 • Бесплатно користење на сауна
 • Интернет
 • Затворен паркинг
 • Туристичка такса
 • Транспорт до гондолата

* Секој петок и сабота може да уживате во жива музика во ресторанот во хотелот


Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.03.2017 до 10.04.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон.
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа.
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • За дете од 0 до 6.99 години е бесплатно
 • За дете од 7 до 12 години на дополнителен кревет се доплаќа 27 евра за 2 HB ноќевања и 39 евра за 3 HB ноќевања 
 • За дете над 12 години или возрасно лице се доплаќа 50 евра за 2 HB ноќевања и 72 евра за 3 HB ноќевања 
 • Сите доплати се вршат директно во хотелот
 • По истекот на рокот купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена
 • Превозот не е вклучен во понудата!

Опис

Добредојдојдовте во комплетно реновираниот Holiday Group Hotel, лоциран во еден од најубавите и најатрактивни ски резорти. Хотелот располага со љубезен и услужлив персонал кој ќе професионално ќе се потруди вашиот престој да биде незаборавен.

Сместување

Лоциран на влезот во Банско, уникатниот хотел на своите гости им нуди комфорни двокреветни соби, пространи апартмани со приватна тераса, а дел од нив опремени се и со камин. Собите се опремени со кабелска телевизија, телефон, и мини бар. Гостите исто така можат да користат и бесплатен интернет. Ви нудиме на располагање ски гардероба, сеф, масажа, сауна, паркинг и транспорт до ски лифтот.

Ресторан

Совршено место за сите гости кои ја ценат добрата храна и квалитетното вино. Овде ќе ги задоволиме сите ваши гастрономски потреби. Уживајте во традиционалната турска кујна и специјалитети на куќата.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ