Луксузен зимски одмор во Банско (09.01. - 26.02.2017)! 21% попуст на ноќевање со појадок и вечера + користење на СПА центарот во "Hotel St. George Ski & Spa Luxury Resort" во вредност од 2201 ден. (35.5 Eur) по цена од 1736 ден. (28 Еur)

РАСПРОДАДЕНО

Луксузен зимски одмор во Банско (09.01. - 26.02.2017)! 21% попуст на ноќевање со појадок и вечера + користење на СПА центарот во "Hotel St. George Ski & Spa Luxury Resort" во вредност од 2201 ден. (35.5 Eur) по цена од 1736 ден. (28 Еur)

Цена

1,736 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,201 ден.

Попуст

21%

Заштеда

465 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 334

 • 12 Асаница Банско, Bulgaria (България), 2770

 • +359 885 805 914

 • voucher@stgeorgespabansko.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 20:00

Добивате

Ноќевање за едно лице со појадок и вечера.

Во цената е вклучено:

 • Внатрешен Базен
 • Инфраред Сауна 
 • Ароматична сауна
 • Парна бања
 • Џакузи 
 • Wi-Fi - Интернет
 • Фитнес
 • Детско катче
 • Осигурување и туристичка такса

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.01.2017 до 26.02.2017 и од 27.12.2016 до 29.12.2016
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон.
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа.
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања.
 • За деца до 5.99 години е бесплатно.
 • За лица од 5.99 до 12.99 години на дополнителен кревет се доплаќа 8 евра за HB ноќeвање, директно во хотелот.
 • За трето ворасно лице се доплаќа 25 евра за HB ноќевање во студио или апартман, директно во хотелот. 
 • За студио се доплаќа 5 евра по ноќ, а за еднособен апартман се доплаќа 10 евра по ноќ, директно во хотелот.
 • Доколку не го искористите купонот до 26.02.2017 година, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.
 • Во зависност од бројот на лица кои престојуваат заедно, сместувањето може да биде во двокреветна соба, студио или апартман.
 • Капацитетот на студиото е 2+1 (минимум двајца возрасни, максимум 2+1), а капацитетот на апартманот е 2+2 (минимум двајца возрасни, максимум 2+2)
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Доколу во хотелот има помалку од 20 гости, оброците се според менито на хотелот

Опис

Хотелот St. George Ski & Spa Luxury Resort во Банско и луксузен хотел кој располага со двокреветни соби, студија и апартмани. Ентериерот на сместувањето се одликува со раскошен стил кој ги спојува традиционалното и модерното. Сместен во срцето на Банско овој хотел ќе ги задоволи сите ваши желби и потреби како гости и ќе ви овозможи да уживате во неговиот луксуз, а воедно и во убавините на природата која го опкружува.

За деца: детски базен, детски соба. бесплатно користење на базен со минерална вода, парна бања, арома сауна, џакузи, сауна, интернет.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ