Поминете незаборавни моменти во Банско (20.01-31.03.2019)! 30% попуст на ноќевање со појадок и вечера (HB) во термин по избор + користење на СПА центарот во St. George Ski & Holiday во вредност од 2480 ден. (40 еур) по цена од 1736 ден. (28 еур)

Вредност

2480 ден.

Попуст

30%

Заштеда

744 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 162

 • 12 Асаница

  Одведи ме таму

  +359 885 805 914

  voucher@stgeorgespabansko.com

Добивате

Понудата е по лице и вклучува едно ноќевањe со појадок и вечера за термин по избор:

 • 20.01 - 23.01.2019
 • 27.01 - 31.01.2019
 • 04.02 - 07.02.2019
 • 11.02 - 14.02.2019
 • 25.02 - 31.03.2019
 •  

  Во понудата е вклучено:

  • Ноќевање со појадок и вечера во двокреветна соба
  • Користење на СПА центарот (внатрешен Базен, Финска сауна, ароматична сауна, парна бања, џакузи)
  • Wi-Fi
  • Фитнес
  • Детско катче
  • Трансфер до ски-лифт
  • Користење на ски гардеробер за сопствена ски опрема

  Услови

  • Купонот може да се искористи од 20.01.2019 до 31.03.2019
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Понудата се однесува на сместување во двокреветна соба
  • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон.
  • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа.
  • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
  • Доплати:
  • За деца до 4.99 години е бесплатно
  • За лица од 5 до 11.99 години на дополнителен кревет се доплаќа 10 евра за HB ноќeвање во студио или апартман
  • За трето возрасно лице се доплаќа 23 евра за HB ноќевање во студио или апартман
  • За студио се доплаќа 3 евра по ноќ по лице, а за еднособен апартман се доплаќа 5 евра по ноќ по лице
  • Сите доплати се прават во хотелот
  • Во зависност од бројот на лица кои престојуваат заедно, сместувањето може да биде во двокреветна соба, студио или апартман.
  • Капацитетот на студиото е 2+1 (минимум двајца возрасни, максимум 2+1), а капацитетот на апартманот е 2+2 (минимум двајца возрасни, максимум 2+2)
  • Превозот не е вклучен во понудата.
  • Доколу во хотелот има помалку од 20 гости, оброците се според менито на хотелот
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на периодот истиот пропаѓа и средствата не можат да се рефундираат

  Опис

  Хотелот St. George Ski & Holiday во Банско и луксузен хотел кој располага со двокреветни соби, студија и апартмани. Ентериерот на сместувањето се одликува со раскошен стил кој ги спојува традиционалното и модерното. Сместен во срцето на Банско овој хотел ќе ги задоволи сите ваши желби и потреби како гости и ќе ви овозможи да уживате во неговиот луксуз, а воедно и во убавините на природата која го опкружува.

  За деца: детски базен, детски соба. бесплатно користење на базен со минерална вода, парна бања, арома сауна, џакузи, сауна, интернет.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
  • RO: Ноќевање
  • BB: Ноќевање со појадок
  • HB: Ноќевање со појадок и вечера
  • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
  • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.