Уживајте во снежното Банско преку цела зима (02.01-28.02.2019)! 30% попуст на ноќевање со појадок и вечера (HB) во денови по избор + користење на СПА центарот во St. George Ski & Holiday

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

2746 ден.

Попуст

30%

Заштеда

824 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени: 180

Добивате

Понудата е по лице и вклучува ноќевањe со појадок и вечера во денови по избор

Опции на понудата:

HB ноќевање (Викенд денови - Петок и Сабота) 2,923 ден. (47 еур.)
2,046 ден. (33 еур.)
HB ноќевање (Работни денови - Недела до Четврток) 2,746 ден. (44 еур.)
1,922 ден. (31 еур.)

Во понудата е вклучено:

 • Ноќевање со појадок и вечера во двокреветна соба
 • Користење на СПА центарот (внатрешен Базен, Финска сауна, ароматична сауна, парна бања, џакузи)
 • Wi-Fi
 • Фитнес
 • Детско катче
 • Туристичка такса и данок

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.01.2019 до 28.02.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон.
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа.
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Сместувањето е во двокреветна соба
 • Доплати:
 • За деца до 3.99 години е бесплатно
 • За лица од 4 до 11.99 години на дополнителен кревет се доплаќа 18 евра за HB ноќeвање во студио или апартман
 • За трето ворасно лице се доплаќа 25 евра за HB ноќевање во студио или апартман
 • За студио се доплаќа 5 евра по ноќ, а за еднособен апартман се доплаќа 10 евра по ноќ
 • Сите доплати се прават во хотелот
 • Во зависност од бројот на лица кои престојуваат заедно, сместувањето може да биде во двокреветна соба, студио или апартман.
 • Капацитетот на студиото е 2+1 (минимум двајца возрасни, максимум 2+1), а капацитетот на апартманот е 2+2 (минимум двајца возрасни, максимум 2+2)
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Доколу во хотелот има помалку од 20 гости, оброците се според менито на хотелот
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на периодот истиот пропаѓа и средствата не можат да се рефундираат
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Хотелот St. George Ski & Holiday во Банско и луксузен хотел кој располага со двокреветни соби, студија и апартмани. Ентериерот на сместувањето се одликува со раскошен стил кој ги спојува традиционалното и модерното. Сместен во срцето на Банско овој хотел ќе ги задоволи сите ваши желби и потреби како гости и ќе ви овозможи да уживате во неговиот луксуз, а воедно и во убавините на природата која го опкружува.

За деца: детски базен, детски соба. бесплатно користење на базен со минерална вода, парна бања, арома сауна, џакузи, сауна, интернет.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.