Велигденски патувања! Уживајте во Банско (26.04 – 29.04.2019)! 30% попуст на ноќевање со појадок и вечера (HB) во двокреветна соба + користење на СПА центарот во St. George Ski & Holiday

Вредност

2480 ден.

Попуст

30%

Заштеда

744 ден.

Купени: 6

 • 12 Асаница

  Одведи ме таму

  +359 885 805 914

  voucher@stgeorgespabansko.com

Добивате

Понудата е по лице и вклучува едно ноќевањe со појадок и вечера во двокреветна соба

 • Празничен додаток за сите гости: домашна Велигденска погача и Велигденски јајца
 • Користење на СПА центарот (внатрешен базен, Финска сауна, ароматична сауна, парна бања, џакузи)
 • Wi-Fi
 • Фитнес
 • Детско катче
 • Туристичка такса и данок

*Потребно е да престојувате минимум 3 ноќевања

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.04.2019 до 30.04.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон.
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа.
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Сместувањето е во двокреветна соба, при максимална исполнетост на капацитетите
 • Доплати:
 • Задолжителна доплата за Велигденски ручек - 10 еур за возрасно лице и 5 еур за деца
 • За деца до 5.99 год. сместувањето е бесплатно
 • За деца од 6 до 11.99 год. на дополнителен кревет се доплаќа 10 евра за едно ноќевање
 • За трето возрасно лице на дополнителен кревет се доплаќа 20 евра за едно ноќевање
 • За студио се доплаќа 5 евра по лице за едно ноќевање, а за еднособен апартман се доплаќа 10 евра по лице за едно ноќевање
 • Сите доплати се прават директно во хотелот
 • Во зависност од бројот на лица кои престојуваат заедно, сместувањето може да биде во двокреветна соба, студио или апартман.
 • Капацитетот на студиото е 2+1 (минимум двајца возрасни, максимум 2+1), а капацитетот на апартманот е 2+2 (минимум двајца возрасни, максимум 2+2)
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Доколу во хотелот има помалку од 20 гости, оброците се според менито на хотелот
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на периодот истиот пропаѓа и средствата не можат да се рефундираат

Опис

Хотелот St. George Ski & Holiday во Банско и луксузен хотел кој располага со двокреветни соби, студија и апартмани. Ентериерот на сместувањето се одликува со раскошен стил кој ги спојува традиционалното и модерното. Сместен во срцето на Банско овој хотел ќе ги задоволи сите ваши желби и потреби како гости и ќе ви овозможи да уживате во неговиот луксуз, а воедно и во убавините на природата која го опкружува.

За деца: детски базен, детски соба. бесплатно користење на базен со минерална вода, парна бања, арома сауна, џакузи, сауна, интернет.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.