Летна релаксација во Дебарски Бањи (27.03 - 01.09.2019)! 57% попуст на ноќевање со појадок, ручек и вечера + бањски третман + карта за Аква Спарк во Хотел и Бања Косоврасти во вредност од 3110 ден. по цена од 1350 ден.

Цена

1350 ден.

Вредност

3110 ден.

Попуст

57%

Заштеда

1760 ден.

Купени: 1325

 • Косоврасти, Macedonia

  Одведи ме таму

  046 842 222; 046 842 095

  info@bdcapa.com

Добивате

Понудата е по лице и вклучува дневен бањски третман:

 • Едно ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • Лекарски преглед
 • Сите третмани дадени од лекар освен масажа
 • Дневна карта за Аква Спарк

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.03.2019 до 01.09.2019
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Задолжително приложување на отпечатен ваучер на рецепција при пристигнувањето во хотелот
 • За закуп на соба потребни се 2 купони, односно престој на 2 лица
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • Колку ноќевања ќе престојувате толку дневни карти за Аква Спарк добивате!
 • Доплати:
 • За деца до 5.99 г. е бесплатно
 • За деца од 6 до 11.99 се доплаќа 730 денари на ден
 • За лица над 12 г. потребно е да се купи купон од соодветната опција
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Бања Косоврасти е современ ресорт со 75 модерни соби, сите со поглед кон Дебарското Езеро. Прекрасна природа, високи планини, кањонот на реката Радика, Дебарското Езеро Шпилје и пешачките патеки, се најпогодното место за релаксирачки прошетки како и за оние што бараат авантури и предизвици. Водата богата со здравје, со векови има докажано дека е единствено решение за лекување на разни болести.
Бања Косовраст има професионален лекарски тим кој ги применува старите природни фактори како и најсовремените достигнувања во медицината. Резултатите внимателно се следаат и се споредуваат со планираните. Особено внимание се обврнува за мотивирање на клиентите за активно учество во реализација на сите планирани активности, за ефективен третман за време на престојот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

miki_chege

mestoto e odlicno hotelot e renoviran 8/10 hranata e ubava zdrava zgotvena hrana,bez brza i nezdrava hana 9/10 cistota i higiena 9/10 odnos i profesionalnost na personal 10/10 fizikalna terapija, ubavo godi duri i ako si zdrav aqua sparkot e odlicen za deca i vozrasni klima isklucitelno prijatna vo juni i juli vkupno iskustvo e odlicno bi otisol pak

Член на Grouper од: 20-01-2011
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.