ЗЛАТНИ ХОТЕЛИ: ХОТЕЛ И БАЊА КОСОВРАСТИ! Релакс во Дебарски Бањи (17.01-03.03.2019)! 60% попуст на ноќевање со појадок, ручек и вечера + бањски третман + карта за Аква Спарк во Хотел и Бања Косоврасти во вредност од 3110 ден. по цена од 1250 ден.

Вредност

3110 ден.

Попуст

60%

Заштеда

1860 ден.

Преостанато време

Купени: 539

 • Косоврасти, Macedonia

  Одведи ме таму

  046 842 222; 046 842 095

  info@bdcapa.com

Добивате

Понудата е по лице и вклучува дневен бањски третман:

 • Едно ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • Лекарски преглед
 • Сите третмани дадени од лекар освен масажа
 • Дневна карта за Аква Спарк

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.01.2019 до 03.03.2019
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Задолжително приложување на отпечатен ваучер на рецепција при пристигнувањето во хотелот
 • За закуп на соба потребни се 2 купони, односно престој на 2 лица
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • Колку ноќевања ќе престојувате толку дневни карти за Аква Спарк добивате!
 • Доплати:
 • За деца до 5.99 г. е бесплатно
 • За деца од 6 до 11.99 се доплаќа 730 денари на ден
 • За лица над 12 г. потребно е да се купи купон од соодветната опција
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

ЗЛАТНИ КАРАКТЕРИСТИКИ:

⭐ Лековита вода и третмани за целосна регенерација.

⭐ Совршено место за еднодневни прошетки во прекрасна природа.

⭐ Професионален тим за комплетно релакс искуство!

Бања Косоврасти е современ ресорт со 75 модерни соби, сите со поглед кон Дебарското Езеро. Прекрасна природа, високи планини, кањонот на реката Радика, Дебарското Езеро Шпилје и пешачките патеки, се најпогодното место за релаксирачки прошетки како и за оние што бараат авантури и предизвици. Водата богата со здравје, со векови има докажано дека е единствено решение за лекување на разни болести.
Бања Косовраст има професионален лекарски тим кој ги применува старите природни фактори како и најсовремените достигнувања во медицината. Резултатите внимателно се следаат и се споредуваат со планираните. Особено внимание се обврнува за мотивирање на клиентите за активно учество во реализација на сите планирани активности, за ефективен третман за време на престојот.

Купи ја зделкава со Mastercard влези во следно извлекување и собери поени! Влези во игра тука!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање си појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.