Дестинација Македонија! Уживајте во Охрид во Октомври! Промотивна цена за ноќевањe со појадок и вечера во денови по избор + користење на СПА центар + внатрешен базен во Хотел Тино - Св. Стефан 4*

img

Цена од

1700 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени: 41

 • бб. Свети Стефан - Охрид

  Одведи ме таму

  046 209 340, 046 209 341, 071 352 706

  [email protected]

Купи ја оваа зделка со Mastercard картичка и добиј 5% cashback во твојата торбичка. Прочитај повеќе ТУКА.

Добивате

Понудата е по лице за ноќевање со појадок и вечера во денови по избор

Опции на понудата:

Едно HB ноќевање во двокреветна соба (за престој во денови од недела до четврток) 1,700 ден. (27 еур)
Едно HB ноќевање во двокреветна соба (за престој во петок или сабота) 1,900 ден. (31 еур)

Понудата e по лице и во неа е вклучено: 

 • Користење на СПА центар (џакузи, парна бања, сауна) 
 • Користење на внатрешен базен
 • Бесплатен wi - fi интернет
 • Бесплатен паркинг

*Собата за престој е со поглед кон шума (за поглед на езеро се доплаќа)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.10.2022 до 31.10.2022
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби директно во хотелот
 • По купување на купонот потребно е да ја потврдите резервацијата
 • Собата за престој е со поглед кон шума (за поглед на езеро се доплаќа)
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • Доплата од 130 ден. од лице на ден за соба со поглед кон езеро (директно на рецепција)
 • За деца до 6 год. сместувањето е бесплатно (без дополнителен кревет)
 • За деца до 12 год. сместувањето на посебен кревет чини 300 ден. (директно на рецепција)
 • За трето возрасно лице сместувањето е со 25% попуст од промотивната цена (директно на рецепција)
 • За туристичка такса се доплаќа 40 денари на ден по лице дирекно во хотелот

За компанијата

Хотелот е лоциран во населбата Св. Стефан и е вистинско место за опуштање и релаксирање. Во хотелот може да уживате во прекрасните јадења, а при тоа да имате поглед на езерото кој го одзема здивот. Хотел Тино Св. Стефан 4*  располага со бесплатен wi-fi интернет, паркинг, ресторан, бар, финтес сала, внатрешен и надворешен базен.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.