Зима во Банско (02.02-01.03.2020)! До 26% попуст на 2 или 3 ноќевања со појадок и вечера во хотел Maria Antoaneta 3*, хотел Emerald 4* или хотел Orphey 4* + користење СПА + вклучен автобуски превоз од Т.А Бисер Пром

Цена од

3250 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

4400 ден.

Попуст

26%

Заштеда

1150 ден.

Купени: 25

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор

  Одведи ме таму

  02 322 86 03, 02 322 63 80

  biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

Добивате

2/3 HB ноќевање по лице во хотел по избор:

Опции на понудата:

2 HB ноќевања во хотел Orphey 4* (02.02-04.02.2020) 4,400 ден. (71 еур)
3,350 ден. (54 еур)
3 HB ноќевања во хотел Orphey 4* (04.02-07.02.2020) 5,400 ден. (87 еур)
4,550 ден. (73 еур)
2 HB ноќевања во хотел Emerald 4* (07.02-09.02.2020) 5,700 ден. (92 еур)
4,350 ден. (70 еур)
2 HB ноќевања во хотел Maria Antoaneta 3* (07.02-09.02.2020) 5,300 ден. (85 еур)
4,150 ден. (67 еур)
2 HB ноќевања во хотел Emerald 4* (09.02-11.02.2020) 4,700 ден. (76 еур)
3,850 ден. (62 еур)
3 HB ноќевања во хотел Emerald 4* (11.02- 14.02.2020) 6,700 ден. (108 еур)
5,550 ден. (90 еур)
2 HB ноќевање во хотел Orphey 4* (14.02-16.02.2020) 4,900 ден. (79 еур)
3,950 ден. (64 еур)
2 HB ноќевање во хотел Orphey 4* (16.02-18.02.2020) 4,400 ден. (71 еур)
3,300 ден. (53 еур)
3 HB ноќевање во хотел Orphey 4* (18.02- 21.02.2020) 5,600 ден. (90 еур)
4,450 ден. (72 еур)
2 HB ноќевање во хотел Orphey 4* (21.02-23.02.2020) 4,800 ден. (77 еур)
3,750 ден. (60 еур)
2 HB ноќевање во хотел Orphey 4* (23.02-25.02.2020) 4,400 ден. (71 еур)
3,250 ден. (52 еур)
3 HB ноќевање во хотел Orphey 4* (25.02-28.02.2020) 5,400 ден. (87 еур)
4,350 ден. (70 еур)
2 HB ноќевање во хотел Orphey 4* (28.02-01.03.2020) 4,800 ден. (77 еур)
3,750 ден. (60 еур)

 • Вклучен автобуски превоз на релација: Скопје - Банско - Скопје
 • Kористење на СПА центарот
 • Бесплатно WI-FI (во хотел Емералд во лоби)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.01.2020 до 01.03.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места.
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за да направите резервација и да потпишете договор за патувањето.
 • За закуп на соба потребно е да купите мин. 2 купони, односно престој на 2 лица.
 • Тргнувањето е во 07:00 часот пред Дрво Декор
 • Враќање во 14:00 часот по локално време
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром.
 • Доплати за хотел Maria Antoaneta:
 • За дете од 0-5.99 години со двајца возрасни се доплаќа 1800 ден.
 • За дете од 6-11.99 год. се доплаќа 2900 ден. за 2 ноќевања, додека за 3 ноќевања доплатата е 3700 ден
 • Доплати за хотел Emerald:
 • За прво дете 0-5.99 год. се доплаќа 1800 ден.
 • За дете од 6-11.99 год. се доплаќа 2900 ден. за 2 ноќевања, додека за 3 ноќевања доплатата е 3700 ден.
 • Доплати за хотел Орфеј:
 • За прво дете 0-3.99 год. се доплаќа 1800 ден.
 • За дете од 4-11.99 год. се доплаќа 2600 ден. за 2 ноќевања, додека за 3 ноќевања доплатата е 3400 ден.
 • Задолжително патничко осигурување (доплата во агенцијата)
 • Сите доплати се вршат директно во агенцијата
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани

Опис

Хотел Maria Antoaneta 3*

Хотел Maria Antoaneta 3* е прекрасен хотел со три ѕвезди на одлична локација во срцето на живописното Банско. Хотелот е идеален избор за фамилијарен одмор, скијање или пак романтичен викенд за двајца, во секој период од годината. Хотелот нуди импресивна глетка кон Пирин планина. При прокетирањето на овој објект се внимавало на тоа секој прозорец и секоја тераса да претставува величенствена панорама кон планината. Хотелот располага со Спа центар – внатрешен базен, 2 сауни, парна бања, фитнес и масажен центар. Хотелот се наоѓа на 100 метри од почетната станица на гондолата

Хотел Emerald 4* 

Луксузниот хотел Емералд Спа Хотелот 4* се наоѓа во подножјето на Пирин планина, на 1-минутна прошетка до гондолата. Хотелот нуди бесплатен пристап до сауна, парна бања, џакузи, затворен базен и фитнес центар.

Комплексот нуди 106 пространи, стилски и комфорни соби со врвен планински погледи. Располага со луксузен спа центар и салон за убавина, каде можете да уживате во различни релаксирачки третмани.

Лоби барот и ресторанот служат бугарска и интернационална кујна, кафе и колачи. Одлични вина се дел од понудата

Хотелот се наоѓа на 50 метри од почетната станица на гондолата.

Хотел Orphey 4*

Хотелот Orphey е луксузен хотел со четири ѕвездички чија единствена локација привлекува голем број на туристи во текот на целата година. Се наоѓа во тивок и пријатен дел на Банско, на само 5 минути од центарот и на 2 километри од првата станица на гондолата.

Хотелот нуди совршени услови за престој на семејства со деца, индивидуални посети како и групи. Хотелот нуди одлични услови за скијачите и сноубордерите како и за љубители на убаво време, забавни и убавината и свежиот воздух на Пирин. Располага со капацитети за организирање на конференции, семејни настани, прослави исл. Хотелот располага со двокреветни соби, луксузни двокреветни соби, фамилијарни соби и апартмани. сите луксузно уредени и опремени со сателитска телевизија, телефон, минибар, фен и балкон.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.