Патување во Новалја, Хрватска (28.07-31.12.2021)! До 55% попуст на 5 или 7 ноќевања со појадок и вечера за две лица во премиум соба во Hotel Liberty

Цена од

29016 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

38440 ден.

Попуст

25%

Заштеда

9424 ден.
 • Hotel Liberty, 53291, Novalja, Croatia

  Одведи ме таму

  +385 99 599 6024

  info@liberty-hotel.hr

Добивате

Понудата е за 2 лица за број на ноќевања по избор:

Опции на понудата:

5 ноќевања за 2 лица (28.07-26.08.2021) 58,900 ден. (950 еур)
34,720 ден. (560 еур)
7 ноќевања за 2 лица (28.07-26.08.2021) 77,500 ден. (1,250 еур)
46,996 ден. (758 еур)
5 ноќевања за 2 лица (26.08-13.09.2021) 38,440 ден. (620 еур)
29,016 ден. (468 еур)
7 ноќевања за 2 лица (26.08-13.09.2021) 46,500 ден. (750 еур)
38,998 ден. (629 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Пијалок и мезе даска за добредојде се вклучени во цената
 • Бесплатен интернет и паркинг
 • Бесплатно присуство на 2 тури со водич, организирани од хотелот

Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.07.2021 до 31.12.2021
 • За слободни места информирајте се на следната емаил адреса: info@liberty-hotel.hr
 • Купениот купон потребно е да го внесете на следниот линк каде ќе добиете ваучер од хотелот :  http://register.hotelvoucheronline.com/ 
 • Со добиениот ваучер од хотелот потребно е да ја потврдите резервацијата на следниот емаил: info@liberty-hotel.hr
 • Презакажување на резервацијата може да се направи до 48 часа пред престојот (после тоа ќе се смета дека ваучерот е искористен)
 • Градската такса не е вклучена во цената и се доплаќа во хотелот - 1.40 евра/човек/ден
 • Деца до 6 години може бесплатно да престојуваат во хотелот
 • За деца од 6 до 12 години се доплаќа 12 евра од ден
 • За деца постари од 12 години се доплаќа 17 евра од ден 
 • За дополнителен кревет за возрасни, во истата соба се доплаќа 28 евра од ден
 • За мали кучиња (до 10 kg) се доплаќа 8 евра од ден
 • За патувањето потребно е да ги следите тековните правила за патување во странство согласно Covid 19 протоклите
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.