Зимски одмор во Пампорово (01.12.2023-15.01.2024)! 48% попуст на ноќевање со појадок и вечера во сместување и термин по избор во Kamena Hotel

Цена од

2046 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3900 ден.

Попуст

48%

Заштеда

1854 ден.

Преостанато време

Добивате

Понудата е по лице за едно ноќевање во термин по избор:

Опции на понудата:

HB ноќевање во двокреветна/трокреветна соба (01.12-23.12.2023) 3,900 ден. (63 еур)
2,046 ден. (33 еур)
HB ноќевање во двокреветна/трокреветна соба (27.12-29.12.2023) 4,500 ден. (73 еур)
2,356 ден. (38 еур)
HB ноќевање во двокреветна/трокреветна соба (03.01-15.01.2024) 4,300 ден. (69 еур)
2,232 ден. (36 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Ноќевања со појадок и вечера + алкохолни и безалкохолни пијалоци/вотка, ракија, вино и пиво
 • Трансфер до скијачките патеки
 • Бонус: Користење на сауна и парна бања со претходна резервација;
 • Бесплатен Wi-Fi
 • Бесплатен паркинг за гостите на хотелот со органичени места 
 • Осигурување, туристичка такса и ДДВ

*Понудата не важи за божиќни и новогодишни празници

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.12.2023 до 15.01.2024
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација и пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа!
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Оброците се на шведска маса или на мени во зависност од капацитетот на хотелот, за време на вечерата се вклучени алкохолни пијалоци
 • Понудата не важи за божиќни и новогодишни празници
 • При престој во трокреветна соба потребно е да престојуваат минимум три лица 
 • При престој во двокреветна соба потребно е да престојуваат минимум две лица 
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • За прво дете до 6.99 години на дополнителен кревет во двокреветна соба престојот е бесплатен
 • Прво дете од 7 до 11,99 на дополнителен кревет во двокреветна соба, доплаќа 8 € на ден
 • Дете до 11,99 години на редовно легло во двокреветна соба, добива 40% попуст од цената на редовниот кревет
 • Трет возрасен или дете над 12 години сместено на дополнително легло во двокреветна соба, користи 20% попуст од цената на обичен кревет
 • Трет возрасен или дете до 12 години, сместено на редовно легло во трокреветна соба, плаќа цела сума 
 • Сите доплати се прават на рецепцијата во хотелот
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.