Божиќ во Пампорово (24.12-27.12.2023)! 35% попуст на две или три ноќевања со појадок и вечера во сместување по избор во Kamena Hotel

Цена од

8556 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

13100 ден.

Попуст

35%

Заштеда

4544 ден.

Преостанато време

Добивате

Понудата е по лице за број на ноќевања по избор:

Опции на понудата:

2 HB ноќевање во двокреветна/трокреветна соба 13,100 ден. (211 еур)
8,556 ден. (138 еур)
3 HB ноќевање во двокреветна/трокреветна соба 16,000 ден. (258 еур)
10,478 ден. (169 еур)

Во понудата е вклучено:

 •  2 или 3 ноќевања со појадок и вечери на шведска маса, вклучувајќи алкохолни и безалкохолни пијалоци
 • пијалоци /вотка, ракија, вино и пиво + Свечена вечера на 25.12.2023
 • Трансфер до скијачките патеки
 • Користење на сауна и парна бања со претходна резервација;
 • Бесплатен Wi-Fi
 • Бесплатен паркинг за гостите на хотелот со органичени места 
 • Осигурување, туристичка такса и ДДВ

Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.12.2023 до 27.12.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација и пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа!
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Оброците се на шведска маса или на мени во зависност од капацитетот на хотелот, за време на вечерата се вклучени алкохолни пијалоци
 • При престој во трокреветна соба потребно е да престојуваат минимум три лица 
 • При престој во двокреветна соба потребно е да престојуваат минимум две лица 
 • Понудата не важи за божиќни и новогодишни празници
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • За прво дете до 6.99 години на дополнителен кревет во двокреветна соба престојот е бесплатен
 • Дете од 7 до 11,99 на дополнителен кревет во двокреветна соба, доплаќа 8 € на ден
 • Дете до 11,99 години на редовно легло во двокреветна соба, добива 40% попуст од цената на редовниот кревет
 • Трет возрасен или дете над 12 години сместено на дополнително легло во двокреветна соба, добива 20% попуст од цената на редовно легло
 • Сите доплати се прават на рецепцијата во хотелот
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.