8ми март во Банско (06.03 - 08.03.2020)! 24% попуст на 2 ноќевања со појадок и вечера во Хотел Orphey 4* + користење на СПА + вклучен автобуски превоз со ТА Бисер Пром во вредност од 5490 ден. по цена од 4150 ден.

Цена

4150 ден.

Вредност

5490 ден.

Попуст

24%

Заштеда

1340 ден.

Купени: 4

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор

  Одведи ме таму

  02 322 86 03, 02 322 63 80

  biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

Добивате

Понудата е по лице и вклучува 2 ноќевања со појадок и вечера во хотел Orphey 4* за термин (06.03 - 08.03.2020)

 • Автобуски превоз на наведената релација
 • Користење на спа центар (базен, сауна, џакузи, парна бања и фитнес)
 • Прослава во хотелот со жива музика на 07.03.2020
 • Wi fi во рамки на цел хотел
 • Туристичка такса

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.03.2020 до 08.03.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За закуп на соба потребно е да купите мин. 2 купони, односно да престојуваат мин 2 лица.
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места
 • Пред да го купите ваучерот телефонски направете резервација во агенцијата.
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за  да потпишете договор за патувањето.
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром.
 • Поаѓање на во 07:00 часот пред Дрводекор.
 • Враќање во 14:00 часот по локално време.
 • Доплати:
 • Задолжително патничко осигурување (доплата во агенцијата)
 • Сите доплати се вршат директно во агенцијата
 • Доплати за деца:од 0-3.99 год. се доплаќа 1500 ден и од 4 - 11.99 год. се доплаќа 3000 ден. во самата агенција.
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Хотелот Orphey е луксузен хотел со четири ѕвездички чија единствена локација привлекува голем број на туристи во текот на целата година. Се наоѓа во тивок и пријатен дел на Банско, на само 5 минути од центарот и на 2 километри од првата станица на гондолата.

Хотелот нуди совршени услови за престој на семејства со деца, индивидуални посети како и групи. Хотелот нуди одлични услови за скијачите и сноубордерите како и за љубители на убаво време, забавни и убавината и свежиот воздух на Пирин. Располага со капацитети за организирање на конференции, семејни настани, прослави исл. Хотелот располага со двокреветни соби, луксузни двокреветни соби, фамилијарни соби и апартмани. сите луксузно уредени и опремени со сателитска телевизија, телефон, минибар, фен и балкон.

Програма:

Прв ден: 

Поаѓање во 07.00 часот од Дрводекор. Патување кон  Р. Бугарија преку граничен премин Деве Баир. Попатна паузи. Пристигнување во претладневните часови. Сместување во хотел Орфеј 4*. Вечера. Ноќевање.                                                                                              

Втор ден:                                                                       

Појадок. По појадокот можност за индивидуални прошетки низ Банско или уживање во спа центарот на хотелот. Слободно попладне. Вечера со жива музика во хотелот. Ноќевање.

Трет ден:                                                                             

Појадок. По појадокот, напуштање на собите, и во 14 часот по локално време поаѓање за Скопје со попатни паузи. Пристигнување во Скопје во вечерните часови.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.