Одмор во Пролом Бања (Октомври)! До 20% попуст на две, пет или седум ноќевања со појадок и вечера за две лица + користење на СПА центар во термин по избор во Spa & Wellness Vila Garetov Konak

Цена од

8026 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

9442 ден.

Попуст

15%

Заштеда

1416 ден.

Купени: 12

 • Prolom Banja bb, Prolom 18433, Serbia

  Одведи ме таму

  +381278388058 +381668388058

  [email protected]

Добивате

Понудата е за две, пет или седум ноќевања за две лица со појадок и вечера + користење на Spa & Wellness во термин по избор.

Опции на понудата:

2 HB Ноќевања за две лица (11.09-20.10.2023) (бесплатна масажа од 20 мин.) 9,442 ден. (152 еур)
8,026 ден. (129 еур)
5 HB Ноќевања за две лица (11.09-20.10.2023) (две бесплатни масажи од 20 мин.) 21,506 ден. (347 еур)
18,280 ден. (295 еур)
7 HB Ноќевања за две лица (11.09-20.10.2023) (две бесплатни масажи од 30 мин.) 27,171 ден. (438 еур)
23,095 ден. (373 еур)

Понудата е за две, пет или седум ноќевања и вклучува:

 • Ноќевање со појадок и вечера за две лица во термин по избор
 • Користење на Спа
 • Користење на бесплатна масажа

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.08.2023 до 20.10.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • Такса за престој и осигурување во износ од 53 ден. се плаќа на ден директно на рецепција
 • Деца до 7 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 7 до 12 години плаќаат  50% од сумата

За компанијата

Geretov Konak е семеен објект сместен во букова шума на падините на планините Соколовица и Радан. Со својата топлина ќе ви овозможи несекојдневен престој. Сместувачкиот капацитет на гостилницата вклучува 34 соби и 3 студија - Spa and Wellness, ресторан со локална кујна, тераса со прекрасен поглед на недопрената природа. Тие ви нудат можност за убав одмор и подобрување како на физичкото, така и на психичкото здравје. Овде, здравјето се буди од моќта на природата.
 

Се наоѓаме во центарот на Пролом Бањата, која се наоѓа на 22 километри југоисточно од Куршумлија, 80 километри од Ниш, 95 километри од Крушевац и 300 километри од Белград, опкружени со букови и дабови шуми и природа која ви нуди многу можности за одмор и различни активности. Во близина се наоѓа надалеку познатиот феномен Đavolja Varoš, кој се смета за вистинско чудо на природата, за кое постојат различни легенди кои сигурно ќе ја возбудат фантазијата на секој посетител.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.