Уживајте во Охрид во Maj! Промотивна цена за ноќевањe со појадок и вечера + користење на СПА центар + внатрешен базен во Хотел Тино Св. Стефан по цена од 2457 ден.

Цена

2457 ден.

Купени: 34

 • бб. Свети Стефан - Охрид

  Одведи ме таму

  046 209 340, 046 209 341, 071 352 706

  [email protected]

Добивате

Понудата се однесува по лице со вклучено: 

 • Ноќевање со појадок и вечера во двокреветна соба со поглед кон шума
 • Користење на СПА центар (џакузи, парна бања, сауна) 
 • Користење на внатрешен базен
 • Бесплатен wi - fi интернет
 • Бесплатен паркинг

*Понудата важи за денови од недела до четврток, понудата не важи за викенд и за празници (петок и сабота)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.05.2023 до 31.05.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби директно во хотелот
 • По купување на купонот потребно е да ја потврдите резервацијата
 • Понудата важи за денови од недела до четврток, понудата не важи за викенд и за празници (петок и сабота)
 • Собата за престој е со поглед кон шума
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • Доплата од 130 ден. од лице на ден за соба со поглед кон езеро (директно на рецепција)
 • За деца до 6 год. сместувањето е бесплатно (без дополнителен кревет)
 • За деца до 12 год. сместувањето на посебен кревет чини 300 ден. (директно на рецепција)
 • За трето возрасно лице сместувањето е со 25% попуст од промотивната цена (директно на рецепција)
 • За туристичка такса се доплаќа 40 денари на ден по лице дирекно во хотелот
 • Превозот не е вклучен во понудата

За компанијата

Хотелот е лоциран во населбата Св. Стефан и е вистинско место за опуштање и релаксирање. Во хотелот може да уживате во прекрасните јадења, а при тоа да имате поглед на езерото кој го одзема здивот. Хотел Тино Св. Стефан 4*  располага со бесплатен wi-fi интернет, паркинг, ресторан, бар, финтес сала, внатрешен и надворешен базен.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.