98% попуст на оnline курс за Domestic Appliances Repairing Course од Health & Fitness во вредност од 30 008 ден. (484 €) по цена од 712 ден. (11 €)

Цена

712 ден.

Вредност

30008 ден.

Попуст

98%

Заштеда

29296 ден.

Преостанато време

Добивате

Онлајн курс за Domestic Appliances Repairing Course

 • Пристап: цела година
 • Времетраење: 4 часa, 33 минути

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.02.2022 до 31.10.2023
 • За да започнете со курсот кликнете ТУКА
 • Внесете ги потребните информации во празните места
 • Внесете го вашиот Купон Код со опцијата Copy-paste во делот Voucher Code
 • Во делот Purchased Course Name пишете го точното име на курсот
 • Кликнете на копчето Submit и  oчекувајте маил за потврда од Health & Fitness
 • По добиената потврда најавете се на копчето LOGIN, во горниот десен агол
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации обратете се на email: [email protected]

Опис

Do you want to be a domestic appliance repairing service engineer? Enrol in the Domestic Appliances Repairing course and become a successful home appliance service engineer. In this course, you will gain an in-depth idea of how each of the home appliances work, their common problems and how to repair them. After completing this course, you will be able to identify problems in home appliances, with the solid skills required to repair different home appliances and implement safety precaution measures during repair work. The skills you gain from this course will enhance your CV and will open many doors of opportunity to improve your career prospects. Enrol in this course now and start your career as a domestic appliance repairing service engineer.

Key Topics to Be Covered

 • Introduction to home appliances 
 • Safety precautions for repairing appliances 
 • In-depth ideas of different home appliances 
 • How different domestic appliances work 
 • Common problems of domestic appliances explained

Learning Outcomes

 • Understand the common problems of domestic appliances 
 • Learn how to take safety precautions during repairs 
 • Learn how to repair different home appliances 
 • Understand how different home appliances work 
 • Learn how to identify problems in home appliances

Your Path to Success

On successful completion of this course, you will have complete knowledge, understanding and skills of repairing home appliances. This skills and certification will enhance your credibility and smooth your career path of becoming a home appliance service engineer or a PAT tester. These added skills and knowledge will open immense job opportunities for you.

Skills You Will Gain

 • Excellent ability to repair a home appliance 
 • Understanding of individual safety precautions
 • Understanding of electric safety precautions
 • Develop an in-depth understanding of home appliances 
 • Ability to give proper advice for home appliance maintenance

Is the Domestic Appliances Repairing Course Right for You?

This course is right for any aspiring individual or practitioner who wants to gain in-depth knowledge, understanding and skills of domestic appliance repairing. This course will enhance your CV with the right skills and knowledge. There are no specific entry requirements, anyone over 16 with a good knowledge of technology, English and Maths can enrol in this course.

Подетално за курсот може да погледнете ТУКА

За компанијата

Let your e-learning become a life changing experience with the health, therapy and fitness courses from the Academy for Health & Fitness.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.