98% попуст на оnline курс за Excel PowerQuery and PowerPivot од Health & Fitness во вредност од 30 442 ден. (491 €) по цена од 744 ден. (12 €)

Цена

744 ден.

Вредност

30442 ден.

Попуст

98%

Заштеда

29698 ден.

Преостанато време

Добивате

Онлајн курс за Excel PowerQuery and PowerPivot

 • Пристап: цела година
 • Времетраење: 1 час, 50 минути

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.02.2022 до 27.12.2023
 • За да започнете со курсот кликнете ТУКА
 • Внесете ги потребните информации во празните места
 • Внесете го вашиот Купон Код со опцијата Copy-paste во делот Voucher Code
 • Во делот Purchased Course Name пишете го точното име на курсот
 • Кликнете на копчето Submit и  oчекувајте маил за потврда од Health & Fitness
 • По добиената потврда најавете се на копчето LOGIN, во горниот десен агол
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации обратете се на email: [email protected]

Опис

Enhance your professional skills to a whole new level with the best-selling and award-winning Excel PowerQuery and PowerPivot course! Don’t waste time with poor quality training – study the Excel PowerQuery and PowerPivot and get an expertly-designed, great value training experience. Learn from industry professionals and quickly equip yourself with the specific knowledge and skills you need to excel in your chosen career through this online training course.

This online training course is accredited by the CPD and provides CPD points. Students can expect to complete this training course in around hours. You’ll also get dedicated expert assistance from us to answer any queries you may have while studying our course.

This course is broken down into several in-depth modules to provide you with the most convenient and rich learning experience possible. Upon successful completion of the Excel PowerQuery and PowerPivot course, you will receive an instant e-certificate as proof of the comprehensive skill development and competency. Add these amazing new skills to your resume and boost your employability by simply enrolling on this course. 

With this comprehensive courseyou can achieve your dreams and train for your ideal career. This course provides students with an in-depth learning experience which you can work through at your own pace to enhance your professional development. This course covers everything you need in order to progress in your chosen career.

Enrolling on the will ensure that you land your dream career faster than you thought possible. Stand out from the crowd and train for the job you want with the Excel PowerQuery and PowerPivot program.

Why Prefer Us?

 • Standard-aligned lesson planning
 • Innovative and engaging contents and activities
 • Assessments which measure higher-level thinking and skills
 • Receive a CPD-accredited certificate upon successful completion
 • Complete the program in your own time, at your own pace
 • Each of our students gets full tutor support on weekdays (Monday to Friday).

Подетално за курсот може да погледнете ТУКА

За компанијата

Let your e-learning become a life changing experience with the health, therapy and fitness courses from the Academy for Health & Fitness.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.