Секој ден уникатен здрав оброк! До 50% попуст на највкусните здрави јадења по избор приготвени во Healthy Wealthy Bistro

Цена од

80 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

160 ден.

Попуст

50%

Заштеда

80 ден.

Преостанато време

Купени: 23

Добивате

Опции на понудата:

Healthy Wealthy врап 160 ден. 80 ден.
Healthy Wealthy чиа 160 ден. 80 ден.
Нутри салата 140 ден. 84 ден.
Обичен врап 200 ден. 100 ден.
Витамин C + Snickers бомбици 200 ден. 120 ден.

 • Healthy Wealthy врап: интегрална тортиља, нугат хумус намаз, банана, мелена плазма, шумско овошје, какао прелив, кокосов чипс
 • Healthy Wealthy чиа: млеко од индиски ореви, чиа семе, агаве, овошје, кокосов јогурт, мача во прав, гранола, какао прелив
 • Нутри салата: микс зелена салата, јаболко, авокадо, бадеми, брусница, црвен кромид, црно семе, пиперка, дресинг
 • Обичен врап: интегрална тортиља, павлака, рукола, ајзберг, варено јајце, пршута, кашкавал, кисели краставички, шампињони / чиа спанаќ тортиља, павлака, рукола, ајберг, варено јајце, мортадела со ф'стаци, кашкавал, кисели краставички, шампињони
 • Витамин C - портокал, лимон, ѓумбир, киви, магдонос + Snickers бомбици - кикирики, плазма кекс, црно чоколадо, маслиново, ванила, урми, агаве

*Понудата важи за во локалот и за носење

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.09.2021 до 02.10.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи за во локалот и за носење
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Тања Блажевска е лиценциран фитнес и бодибилдинг  инструктор, која последните 10 год. се занимава исклучиво со подобрување на психофизичкиот развој на луѓето, стекнување поздрави навики и насочување кон здравата исхрана и вежбање како начин на живот. Од тука е идејата за Healthy Wealthy - бистрото за здрава сирова храна, секако во тимска соработка со нејзината сестра Цуки, Сузана Недевска, професор и сопственик на единственото приватно  училиште за кинески јазик Ни Хао веќе 13 години. Бизнис идејата се роди пред 4-5 год. но сега и дојде време да се реализира, сестрински бизнис  затоа и додадовме Healthy Wealthy Bistro - by red sisters.

Healthy Wealthy е создадено со многу љубов, скоро се е наше handmade изработено, почнувајќи од рачно цртаните шољи за кафе, па се до платформата на терасата, кровот и столчињата. 

Ја споивме уметноста, талентот во готвењето, здравиот начин на живот и секако одгледувањето органски зеленчуци во домашната бавча.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.