2 ја следат оваа компанија


Heaven7 – Ревен Крем за вени, 125 ml

407 ден.

Опис

Комбинација од три растителните екстракти:

 • див костен
 • винова лоза
 • арника
 • Бенефити:

 • Ја подобрува циркулацијата
 • Го подобрува венскиот тонус и ги зајакнува капиларите
 • Намалува болка, црвенило, оток, чувството на замор и тежина во нозете

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Green Shop"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Green Shop, ново отворенa ексклузивна продавница за здрава храна, додатоци за храна, производи со “full spectrum” екстракт од канабис и козметика

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.