2 ја следат оваа компанија


Heaven7- Биоцелулар ANTI-AGE (дневен крем)

661 ден.

Опис

Интензивен, дневен  мултикомпонентен крем за сите типови кожа кој го враќа свежиот изглед на кожата, таа станува помека, понежна и со намалени брчки.

 • Хијалуронската киселина (HyaCare® filler CL) која ја одржува влагата на кожата, ги пополнува брчките и спречува создавање на нови брчки
 • Екстракт од шипка со органско потекло богат со витамини и активни компоненти (стероли) кои ја смируваат, обновуваат кожата и ја штитат од надворешни влијанија
 • Екстракт од рузмарин со органско потекло кој содржи висока концетрација на фитофеноли кои делуваат како антиоксиданси и конзерванси
 • Витамини Ц, Е и Б12 кои се антиоксиданси и го спречуваат стареењето на кожата. Дополнително Витаминот Ц го стимулира создавањето на колаген и помага во изедначување на тенот (избелување) на лицето

Без парабени и вештачки бои.

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Green Shop"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Green Shop, ново отворенa ексклузивна продавница за здрава храна, додатоци за храна, производи со “full spectrum” екстракт од канабис и козметика

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.