2 ја следат оваа компанија


Heaven7 Биоцелулар ANTI-AGE (дневен универзален крем)

661 ден.

Опис

Дневен крем против стареење на кожата со УВА/ УВБ заштита, погоден за сите типови на кожа, за жени и мажи.
Со редовна употреба на оваа крема кожата станува мека и еластична, со намален број на брчки.

 • хијалурон
 • витамини Ц, Е и Б12
 • екстракт од гугул (сommiphora mukul)
 • УВА/ УВБ заштита

Без парабени и вештачки бои

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Green Shop"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Green Shop, ново отворенa ексклузивна продавница за здрава храна, додатоци за храна, производи со “full spectrum” екстракт од канабис и козметика

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.