2 ја следат оваа компанија


- 30%

Heaven7- Биоцелулар ANTI-AGE (крем против флеки)

325 ден.

227 ден.

Опис

Мултикомпонентен крем кој помага во избелувањето на кожата и изедначувањето на тенот.

  • 100 % природен екстракт од јачмен кој има депигментирачки ефект што овозможува избелување на кожата, делува анти-оксидативно против стареење на кожата, ја штити кожата од штетни надворешни влијаниjа ( сонце, загадување), обезбедува исхрана на кожата, ја подобрува микроциркулацијата и спречува создавање на брчки
  • Витамин Ц е антиоксиданс кој го спречува стареењето на кожата, стимулира создавање на колаген и помага во изедначување на тенот (избелување) на лицето
  • Со рок 02.2022

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

  • Производот може да го подигнете од локациите на "Green Shop"
  • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
  • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
  • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Green Shop, ново отворенa ексклузивна продавница за здрава храна, додатоци за храна, производи со “full spectrum” екстракт од канабис и козметика

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.