2 ја следат оваа компанија


Heaven7 Биоцелулар ANTI-AGE (ноќен крем) 1 + 1 гратис

732 ден.

Преостанато време

Опис

Интензивна ноќна крема против стареење со специјална формулација која ги намалува видливите знаци на стареење на кожата.

 • Ретинол (витамин А) е исклучително ефикасен во намалувањето на брчките, обновување на кожата и подобрување на тенот. Го поттикнува создавањето на колаген и го подобрува изгледот на кожата. Својот максимален учинок го постигнува за време на ноќта
 • хијалуронска киселина, која ја одржува влагата на кожата, ги пополнува брчките и спречува создавање на нови брчки
 • шеа путер, ја навлажнува, храни, измазнува и смирува кожата
 • колаген е протеин кој природно се создава во кожата и е одговорен за нејзината цврстина и еластичност. Со текот на годините, неговото сездавање се намалува, поради што таа го губи тонусот, се олабавува и доаѓа до создавање на бори
 • витамини Ц, Е, Б12 се антиоксиданси кои го спречуваат стареењето на кожата и ефектот на штетните надворешни фактори

Без парабени и вештачки бои. 

*Со рок 10.2021

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Green Shop"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Green Shop, ново отворенa ексклузивна продавница за здрава храна, додатоци за храна, производи со “full spectrum” екстракт од канабис и козметика

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.