Дочекајте ја зимата спремни! 50% попуст на промена и балансирање на 4 пневматици од Хеми Мотор во вредност од 800 ден. по цена од 399 ден.

Вредност

800 ден.

Попуст

50%

Заштеда

401 ден.

Купени: 11

 • ул. 518 бр. 1/13 Ќерамидница

  Одведи ме таму

  078 280 634

  hemimoto@gmail.com

Добивате

Промена и балансирање на 4 пневматици 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.12.2018 до 31.01.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребна е претходна резервација на телефон 070 222 446

Опис

Возете безбедно, препуштете се на квалитетната услуга на Хеми Мотор.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.