30% попуст на хемиски пилинг на лице од Love Yourself - Aestetik Centar во вредност од 2500 ден. по цена од 1750 ден.

Цена

1750 ден.

Вредност

2500 ден.

Попуст

30%

Заштеда

750 ден.

Преостанато време

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 1 | Остануваат: 9

 • Aestetik centar Loveyourself, Metodija Shatorov-Sharlo, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 212 786

  [email protected]

Добивате

Хемиски пилинг на лице 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.10.2022 до 30.04.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Хемискиот пилинг е третман кој ја ексфолира кожата и се прави со хемиски агенси кои се нанесуваат на кожата. Покрај отстранување на површинските слоеви на кожата, се активира колаген кој интензивно ја подмладува кожата како и се забрзува растот на нова кожа. Со овој третман добивате подмладување на кожата и решавање на проблемот со акни, лузни од акни, затнати пори и хиперпигментација. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.