Совршена нега на вашиот автомобил! 40% попуст на професионално хемиско чистење на автомобил - пакет по избор од ТЛТ ДООЕЛ

Цена од

1770 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2950 ден.

Попуст

40%

Заштеда

1180 ден.

Преостанато време

Купени: 10

 • ул. Лондонска бр.1 (во Т.Ц. Олимпико)

  Одведи ме таму

  070303338

  tltinfo@mail.com

Добивате

Професионално хемиско чистење на автомобил по избор

Опции на понудата:

Хемиско чистење на автомобил 2,950 ден. 1,770 ден.
Хемиско чистење на автомобил + дезинфекција на вентилација 3,500 ден. 2,100 ден.
Хемиско чистење на автомобил + целосна дезинфекција на внатрешноста 4,700 ден. 2,820 ден.

1. Хемиско чистење на автомобил
Чистење на возилото внатре и надвор (перална) и длабинско чистење на тапацираниот односно внатрешноста на возилото

 • Чистење на возилото внатре и надвор (перална)
 • Длабинско хемиско чистење на тапацираниот дел од возилото (седишта, патосници, тапацир на врати, багажен простор)

2. Хемиско чистење на автомобил + дезинфекција на вентилација
Чистење на возилото внатре и надвор (перална) и длабинско чистење на тапацираниот односно внатрешноста на возилото и дезинфекција на вентилацијата со помош на висококвалитетни машини на пареа од италијанскиот бренд “Novaltec Group” со температури од 175 степени

 • Чистење на возилото внатре и надвор (перална)
 • Длабинско хемисчко чистење на тапацираниот дел од возилото (седишта, патосници, тапацир на врати, багажен простор)
 • Дезинфекција на вентилација во возилото

Хемиско чистење на автомобил + целосна дезинфекција на внатрешноста
Чистење на возилото внатре и надвор (перална) и длабинско чистење на тапацираниот односно внатрешноста на возилото и дезинфекција на вентилацијата со помош на висококвалитетни машини на пареа од италијанскиот бренд “Novaltec Group” со температури од 175 степени

 • Чистење на возилото внатре и надвор (перална)
 • Длабинско хемиско истење на тапацираниот дел од возилото (седишта, патосници, тапацир на врати, багажен простор)
 • Дезинфекција на вентилација во возилото
 • Дезинфекција на целокупната внатрешност на возилото (тапацир, контролна табла, седишта, рачки, под, сигурносен појас)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.07.2020 до 30.09.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин
 • Термини ќе се закажуваат во согласност со временските услови
 • Понудата важи само за Скопје

Опис

Видеа од хемиското чистење погледнете тука:

“Novaltec Group” е компанија која е основана во 1994та година во Италија (Scorze’) која се занимава со производство, продажба на машини, аксесоари и детергенти за професионално и индустриско чистење и дезинфекција. Искористувајќи ја предноста и моќноста на еден природен елемент како пареата, “Novaltec Group” станува еден од лидерите во оваа бранша. Нивниот сектор за истражување и развој непрекинато развива нови решенија, кои комбинирани
со искуството стекнато во оваа област им овозможува да креираат продукти кои имаат високо ниво на додадена вредност, бидејќи се способни за уникатни и “eco-friendly” перформанси во согласност со најстрогите регулативи за безбедност.

За компанијата

ТЛТ ДООЕЛ е компанија која се занимава со хемиско чистење на тапациран мебел и автомобилски ентериер. Нудиме висококвалитетна услуга со најквалитетни машини од германскиот производител “Kärcher” и италијански средства од највисока класа. Како компанија се гордееме што зад нас имаме голем број задоволни клиенти кои се доказ за нашата професионалност. Ако не знаете како да се справите со нечистотијата на вашиот мебел, тогаш оваа понуда е одлична можност.
Професионално, хемиско чистење на мебел и душеци кои ќе ги задоволи вашите потреби.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.