Блескава нега на вашиот автомобил! До 52% попуст на хемиско чистење на автомобил по избор: Basic или VIP + перење од MN-cleaning

Цена од

1490 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2200 ден.

Попуст

32%

Заштеда

710 ден.

Преостанато време

Купени: 2

 • Ул. Марко Крале бр.112, Бутел, Скопје

  Одведи ме таму

  078255191

Добивате

Опции на понудата:

Basic хемиско чистење 2,200 ден. 1,490 ден.
VIP хемиско чистење 6,000 ден. 2,900 ден.

Basic хемиско чистење:

 • Освежување на седишта
 • Внатрешно чистење
 • Надворешно перење

VIP детално хемиско чистење:

 • Надворешно чистење
 • Внатрешно чистење
 • Детално чистење седишта
 • Детално чистење на тапацири
 • Детално чистење на багажник
 • Антибактериско чистење на клима и вентилација
 • Перење на мотор
 • Перење со восок
 • Надворешно премиум перење
 • Детално чистење на фелни

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.06.2021 до 30.06.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи и за џипови
 • Задолжителна е претходна резeрвација на термин

За компанијата

Компанијата Hemisko chistenje "MN-cleaning" нуди повеќе услуги:
 • Хемиско длабинско чистење и дезинфекција на автомобили и камиони, секаков вид на тапацир, душеци и столици
 • Полирање на фарови
 • Сервис на автомобили
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.