30% попуст на хемиско чистење, перење и пеглање облека и текстил по избор + превземање и враќање директно до дома во сервис за хемиско чистење The Laundry Room

Цена од

280 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

400 ден.

Попуст

30%

Заштеда

120 ден.

Преостанато време

Купени: 24

 • ул. Костурски Херои, 1000 Скопје

  Одведи ме таму

  075 30 40 08

  info@thelaundryroom.mk

Добивате

Хемиско чистење, перење и пеглање облека и текстил по избор 

Опции на понудата:

Јакна 420 ден. 294 ден.
Монтка 600 ден. 420 ден.
Ќебе 400 ден. 280 ден.
Јорган 500 ден. 350 ден.

*Бесплатно превземање и враќање директно до вашиот дом

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.10.2019 до 27.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Доколку вредноста на услугата ја надминува вкупната вредност на купените ваучери, разликата се доплаќа
 • За подигнување на вашиот производ потребно е еден ден претходно да се јавите во компанијата и следниот ден да ја подигнете.

Опис

The Laundry Room е нова компанија на Македонскиот пазар која работи според светски стандарди и ЕДИНСТВЕНА компанија во Македонија кога ги зема вашите валкани алишта од дома и ви ги доставува алиштата чисти и здиплени.

Ние сме професионалци во перење и пеглање, секогаш сме во тек со најновите технологии, методи за чистење и решенија за справување со дамки или деликатни ткаенини. Ние ги одржуваме највисоките стандарди за бизнис интегритет, следејќи ги локалните и националните прописи и правилата за безбедност на животната средина.

Нашата мисија е: Да се заврши одредена нарачка навремено (48часа прием/достава) со извонредност во квалитет!

Ние сме специјализирани за:

 • ПЕГЛАЊЕ НА ПАРЕА - Пералната нуди пеглање со вакуумски столови. Контролите за температура на железни кутии обезбедуваат различни видови на облека да добијат соодветна топлина за при пеглање.
 • WETCARE СЛУЖБА - Влажното чистење се однесува на методи за професионално чистење што, за разлика од традиционалното хемиско чистење, ја избегнува употребата на хемиски растворувачи.
 • ОТСТРАНУВАЊЕ НА ДАМКИ - Меѓу предностите на Лондри Рум се внимателно одбраните детергенти и нивната способност да ги отстранат маснотиите и маслата на супериорен начин.

Вашите алишта исклучиво се третираат од страна на професионалци со долгогодишно искуство во оваа област, машини строго наменети за професионално перење од германскиот производител Miele. Се користат исклучиво течни прашоци не токсини и здрави за еко средината.

Сите услуги можете да ги погледнете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.