50% попуст на хемиско чистење на автомобил + комплет перење на автомобил од Auto Spa во вредност од 2200 ден. по цена од 1090 ден.

Цена

1090 ден.

Вредност

2200 ден.

Попуст

50%

Заштеда

1110 ден.

Купени: 43

 • ул. Тодор Чангов бр.52/1а, Скопје

  Одведи ме таму

  070 222 386

  asi.solution@outlook.com

Добивате

Хемиско чистење на автомобил:

 • хемиско чистење на седишта
 • хемиско чистење на шал табла
 • комплет перење на автомобил
*За кожни седишта се доплаќа 800 ден. директно во салонот

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.07.2019 до 15.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • За кожни седишта се доплаќа 800 ден. директно во салонот

Опис

Auto Spa нуди внатрешно и надворешно чистење на сите видови возила. Промена на филтри, масло, антифриз, плочки/гуртни за сопиачки.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.