46% попуст на хемиско чистење на автомобил од Car Wash Е-3 Group во вредност од 2200 ден. по цена од 1190 ден.

Вредност

2200 ден.

Попуст

46%

Заштеда

1010 ден.

Купени: 33

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

Добивате

Хемиско чистење на автомобил

 • хемиско чистење на седишта
 • хемиско чистење на тапацир
 • комплет перење на автомобил
Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и доби бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.03.2019 до 31.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин
 • Понудата не важи за автомобили со кожни седишта

Опис

Сервисот за чистење Car Wash E-3 Group нуди длабинско и хемиско чистење на вашиот автомобил. Чистењето се врши со современи средства и детергенти и професионални машини.

За беспрекорен чист автомобил понудата опфаќа чистење на сите седишта, тапацир. Со оваа понуда ќе ги отстраните сите дамки и нечистотии од автомобилот па тој ќе изгледа како нов. Вашиот автомобил заслужува ваков третман. Уживајте и возете се во чист автомобил.

Заедно со нашите клиенти покажавме дека најважно од се е квалитето кој го нудиме. Многуте задоволни корисници на нашите услуги се доказ за тоа. Така и продолжуваме – квалитетот останува наш заштитен знак.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.