51% попуст на хемиско чистење на седишта и тапацир +комплетно машинско перење на вашиот автомобил (внатре и надвор, восок, чистење бандажи и гуми) со професионални средства од Делфин Тим во вредност од 2000 ден. по цена од 990 ден.

РАСПРОДАДЕНО

51% попуст на хемиско чистење на седишта и тапацир +комплетно машинско перење на вашиот автомобил (внатре и надвор, восок, чистење бандажи и гуми) со професионални средства од Делфин Тим во вредност од 2000 ден. по цена од 990 ден.

Цена

990 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,000 ден.

Попуст

51%

Заштеда

1,010 ден.

Купени : 18

 • ул. Ордан Попјорданов 4 - Населба Маџари Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 078 414 248

 • contact@delfintim.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00 Саб: 09:00 - 17:00

Добивате

Хемиско чистење на автомобил + комплетно перење (внатре и надвор)

 • хемиско чистење на седишта 
 • хемиско чистење на тапацир на врати
 • хемиско на кожен ентериер
 • комплетно внатрешно чистење
 • надворешно чистење со активна пена од Mangusta
 • премачкување со восок за заштита и сјај
 • чистење бандажи со специјален одмастувач
 • чистење гуми

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.08.2017 до 30.09.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Агенцијата за чистење и одржување хигиена "Делфин Тим" воведе уште една услуга, овој пат за професионално чистење на вашите автомобили. Дозволете му на професионалниот тим и докажаните професионални машини и средстца за чистење да направат вашиот автомобил да биде како нов.

Со оваа понуда добивате комплетно хемиско чистење на автомобилот. Хемиското чистење на седиштата и тапацирот на вратите се изведува со сертифицирано и високо квалитетно средство докажано на автомобилскиот пазар од брендот Pulimax . Чистењето на каросеријата се изведува со активна пена од брендот Мангуста. Маската на автомобилот се изведува со средства од брендот Дајмонт Пласт. За бандажите се користи специјален одмастувач а за прозорите средството за професионално чистење Сплит.

За Делфин Тим

Носени со идејата, по углед на современи и модерни трендови од Скандинавските држави кои пружаат професионална услуга за чистење и одржување на хигиената во објектите и нивната околина, создадовме квалитетен, професионален и обучен тим ДЕЛФИН ТИМ.

ДЕЛФИН ТИМ е специјализирана агенција за професионално чистење и одржување на хигиена.

Професионалност, стручност и искуство во работата на нашиот тим, споени со современи машини и хемиски средства од најреномирани светски произведувачи, обезбедува висок квалитет на вашата побарувачка. ДЕЛФИН ТИМ Ви нуди широк спектар на услуги од областа на хигиената. Вршејќи ги услугите гарантираме врвен квалитет, потполна сигурност и дискреција од страна на нашите вработени.

На евентуални проблеми и несогласувања реагираме веднаш и секогаш сме достапни и спремни да Ви излеземе во пресрет. Со нашата флексибилност секогаш се прилагодуваме на потребите на клиентот. Мотиви на нашата успешна работа се брзината, ефикасноста и квалитетот во пружањето на услугите на заедничко задоволство.

Зошто да го губите Вашето драгоцено време, зошто да размислувате за хигиената, препуштете го тоа на нас, искористете некои од услугите кои ги нуди ДЕЛФИН ТИМ.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ